Чемпіонат U19. «Динамо» – «Шахтар» – 0:1: числа та факти

У рамках 11-го туру чемпіонату України серед юнацьких команд київське «Динамо» поступилося вдома донецькому «Шахтарю» – 0:1. Пропонуємо вам ознайомитися з найцікавішими цифрами та фактами поєдинку.

·        Юнаки «Динамо» провели 23-й матч проти «Шахтаря»: 12 перемог динамівців, 6 нічиїх та 5 перемог донецького клубу, різниця м’ячів – 36:23.

·        Завершилася переможна серія юнаків «Динамо» з Шахтарем, яка з 15 жовтня 2022 року тривала 4 матчі.

·        Перервалася безпрограшна серія «Динамо» в чемпіонатах, яка з 10 травня тривала 13 ігор: 12 перемог та нічия.

Найдовші безпрограшні серії «Динамо» в чемпіонатах U19

Ігри   Баланс        Початок       Завершення          Суперник    Рахунок (поле)

29       +27=2 02.09.2018   06.10.2019   Ворскла        0:1 (г)

27       +22=5 31.10.2015   23.10.2016   Волинь         3:4 (г)

23       +19=4 15.10.2022   03.06.2023   Металіст 1925        0:1 (г)

15       +15=0 27.11.2016   09.09.2017   Чорноморець          2:3 (г)

15       +14=1 18.10.2019   17.10.2020   Рух    0:1 (г)

14       +12=2 02.11.2023   04.05.2024   Колос 2:3 (д)

13       +12=1 14.09.2017   14.04.2018   Львів/Верес 1:2 (г)

13       +12=1 10.05.2024   27.10.2024   Шахтар         0:1 (д)

12       +10=2 25.07.2012   17.10.2012   Волинь         0:3 (г)

11       +9=2  20.03.2013   24.07.2013   Карпати        2:3 (г)

11       +10=1 23.04.2021   10.09.2021   Металіст 1925        1:2 (г)

·        Завершилася гольова серія юнаків «Динамо», яка з 26 квітня тривала 15 ігор – 63 голи.

Найдовші гольові серії «Динамо» в чемпіонатах U19

Ігри   Голи Початок       Завершення          Суперник    Рахунок (поле)

71       219    28.10.2015   15.08.2018   Карпати        0:2 (д)

26       62       16.04.2013   26.03.2014   Дніпро          0:2 (г)

25       77       06.11.2021   13.04.2023   Рух    0:0 (д)

24       72       29.07.2023   20.04.2024   Полісся        0:0 (д)

21       81       22.11.2018   06.10.2019   Ворскла        0:1 (г)

15       44       18.10.2019   17.10.2020   Рух    0:1 (г)

15       63       26.04.2024   27.10.2024   Шахтар         0:1 (д)

·        Перервався і переможний серіал динамівців, який тривав 8 матчів, різниця м’ячів – 39:2.

·        Завершилася гольова серія Дмитрія Кремчаніна, яка продовжувалася 7 ігор – 7 голів.

·        50-й матч в юнацьких чемпіонатах провів Денис Дикий: 36 – у «Динамо» та 14 – у «Зорі».

·        40-й матч в юнацьких чемпіонатах у складі «Динамо» провів Вячеслав Суркіс, 30-й – Віталій Лобко, 20-й – Владислав Захарченко.

·        15-й раз «Динамо» в юнацьких чемпіонатах поступається з рахунком 0:1, у тому числі 5-й раз удома.