ДЮФЛУ U16/U14. Динамівські команди на виїзді перемогли «Полісся»

У восьмому турі ДЮФЛУ динамівські команди вікових категорій U16 та U14 на виїзді зустрілися з однолітками з житомирської СДЮСШОР «Полісся». В обох поєдинках перемогу святкували «біло-сині».

Першою змагалася команда U16 під керівництвом тренерів Сергія Беженара та Віктора Мороза. Наші хлопці перемогли з рахунком 1:0. Єдиний м’яч у другому таймі забив Іван Кузьминський.

Що стосується наймолодших динамівців вікової категорії U14, то вони перемогли з таким самим рахунком – 1:0. Підопічні Олександра Царенка і Володимира Каріна відзначилися у першому таймі. На 5-й хвилині гол до свого активу записав Кирило Ситнюк.