ДЮФЛУ. U17/U15. Динамівці перемогли «Колос»

У 7 турі Еліт-ліги ДЮФЛУ динамівські команди у вікових категоріях U17 та U15 приймали на власному полі однолітків з академії «Колоса».

Першими на поле вийшли 17-річні. Майже годину зберігався нульовий рахунок, доки киян вперед вивів Всеволод Чалий. Гості доволі-таки швидко відновили статус-кво, і нічийний рахунок зберігався до останніх хвилин матчу. Та на 87-й хвилині Максим Кучерявий забив переможний мʼяч, а у компенсований час гол Максима Гродзінського поставив крапку у грі – 3:1 на користь «Динамо».

ДЮФЛУ. Еліт-ліга. U17. 7 тур

«Динамо» - «Колос» - 3:1

Склад «Динамо»: 1.Роєнко, 3.Петренко, 2.Коновалов (к), 19.Огороднік, 24.Шевченко (5.Панімаш, 70), 6.Іваськів, 13.Федоренко, 10.Романюк (16.Перкатюк, 90+1), 18.Чалий, 22.Щербак (8.Гродзінський, 70), 11.Кучерявий (20.Коломієць, 89)

Голи: Чалий (58), Кучерявий (87), Гродзінський (90+2) – Ковальчук (67)

У віковій категорії U15 перемога далася «біло-синім» набагато легше. Половину з шести голів забив капітан команди Захар Осьмухін.