П’ятеро динамівців зіграли за збірну України U16 проти Сенегалу

Юнацька збірна України (футболісти не старші 2008 року народження) продовжує виступати у турнірі Dream Cup 2024, який проходить у Японії, на стадіоні J-Village у Фукуоці. Нагадаємо, що наша команда готується до кваліфікації Євро-2025 (U17)

Після поразки у першому матчі від господарів змагань – японців (0:6), підопічні Юрія Мороза у другому поєдинку зустрілися зі збірною Сенегалу.

На жаль, «синьо-жовті» також зазнали поразки з мінімальним рахунком 0:1, пропустивши єдиний м’яч у компенсований до першого тайму час.

У матчі взяли участь усі п’ять динамівців, які потрапили до заявки збірної для участі у турнірі. Воротар Максим Роєнко та півзахисник Іван Андрейко вийшли у стартовому складі та зіграли увесь матч, хавбек Мирослав Романюк вступив у гру на 62-й хвилині, його колега по амплуа Назар Іваськів вийшов на заміну на 88-й хвилині, а форвард Максим Кучерявий  з’явився на полі з лави запасних на 73-й хвилині поєдинку.

Зазначимо, що завершальний матч наші юнаки проведуть 23 червня проти однолітків із Венесуели.