ДЮСШ «Динамо» імені Валерія Лобановського відсвяткувала випускний у гравців 2009 року народження. Команда Сергія Беженара та Віктора Мороза отримала пам'ятні сертифікати та статуетки в одному із навчальних класів бази, що на Нивках. Попереду у хлопців ще фінал Суперкубка НЛМ із львівською АФ «Рух», який пройде у Черкасах, 30-го червня. Та ми поспілкувалися із директором академії Олександром Іщенком, випускником Тимофієм Паріновим та старшим тренером колективу.