Mardan Stadium

Інджія

Інджія
ТМ

У неділю, 13 лютого, київське «Динамо» проведе перший контрольний матч на заключному тренувальному зборі в Туреччині. Суперником динамівців у спарингу, який пройде на арені Mardan Stadium та розпочнеться о 16:00 за київським часом, стане лідер першого дивізіону (другого за рангом) чемпіонату Сербії – футбольний клуб «Інджія».

Візитка

Повна назва: Fudbalski Klub Inđija

Заснований: 1933 рік

Стадіон: «Toyo Tires Arena» (3 377 місць)

Президент: Драган Пилипович

Головний тренер: Небойша Яндрич

Поточна позиція в першому дивізіоні чемпіонату Сербії: 1-ша

Досягнення

Переможець першого дивізіону Сербії 2010 року.

Історія

ФК «Інджія» був заснований у 1933 році як клуб працівників сербської залізниці. Спочатку клуб називався ŽAK Inđija, пізніше був перейменований на FK Železničar Inđija, згодом – на FK PIK Inđija та FK Agrounija. Нарешті, у 1994-му команда отримала свою нинішню назву, яку змінювала лише одного разу, в 2001-2003 рр., коли називалася FK Brazda Coop.

У часи об’єднаної Югославії «Інджія» переважно виступала в нижчих дивізіонах. Найвищим досягненням команди з однойменного містечка, що має населення у 26 тисяч мешканців, є вихід до другого дивізіону у 1992-му та чвертьфіналу Кубка Югославії того ж року.

За підсумками сезону-2009/2010 «Інджія» виграла перший дивізіон та вперше в історії вийшла до Суперліги. Утім, затриматися в еліті команді не вдалося – за підсумками сезону в Суперлізі «Інджія» посіла передостаннє, 15-те, місце та понизилася у класі.

Вдруге в історії вийти до елітного дивізіону «Інджії» вдалося за підсумками сезону-2018/2019. Посівши третє місце, команда виграла плей-оф, а у вирішальному протистоянні здолала «Динамо» з Враньє за підсумками двох матчів (3:0 удома та 0:2 на виїзді). Цього разу «Інджія» затрималася в Суперлізі на два сезони, але в 2021-му знову вилетіла.

Поточний сезон

За підсумками першої частини сезону в першому дивізіоні Сербії «Інджія» лідирує, набравши після 21-го туру 46 очок (14 перемог, 4 нічиї, 3 поразки, різниця м’ячів – 38:18). До завершення першого етапу чемпіонату залишилося провести 9 турів, після чого перша вісімка утворить чемпіонську групу, де й визначаться команди, що поповнять Суперлігу наступного сезону.

Що стосується Кубку Сербії, то там «Інджія» припинила боротьбу за трофей на стадії 1/16 фіналу, мінімально поступившись удома вітчизняному гранду – «Црвені Звєзді» (0:1).

Склад

Середній вік гравців «Інджії» – 24,5 роки. Загалом у «Інджії» виступають три легіонери – воротар Крсто Любанович та центральний захисник Міюшко Бойович із Чорногорії, а також сенегальський центральний нападник Бадара Баджі.

Основна трансферна політика клубу – запрошення вільних агентів та оренда гравців. Причому розлучаються з футболістами в «Інджії» за тією ж «схемою». Не дивно, що найкращим бомбардиром команди в нинішньому сезоні є найдосвідченіший гравець – 35-річний капітан Владан Мілосавлєв, який прийшов влітку 2021-го та забив 9 м’ячів (більше – 10 – тільки у Матеї Зувича із «Жарково»).

Підготовка

У ході навчально-тренувального збору в Туреччині «Інджія» провела два спаринги, розгромивши російський «Факел» (5:2) та мінімально поступившись румунській «Конкордії» (0:1). Сезон для «Інджії» поновиться 26 лютого, коли команда прийме на своєму полі «Мачву Шабац», що також перебуває у верхній частині турнірної таблиці.

Тренер

Перед стартом сезону-2021/2022 «Інджію» очолив Небойша Яндрич, який перед цим працював із іншим клубом першого дивізіону – «ІМТ Нові Београд». Поки у 46-річного спеціаліста немає в доробку жодних досягнень, але вихід із командою до Суперліги за підсумками нинішнього сезону може стати першим вагомим у тренерській кар'єрі.

15:10' —

Вітаємо вболівальників Динамо! Сьогодні розпочинається третій, заключний збір нашої команди, який пройде в Туреччині. Ігрову програму збору відкриває спаринг із лідером першого дивізіону (другого за рангом) чемпіонату Сербії – футбольним клубом Інджія.

15:20' —

Звертаємо вашу увагу, що гра розпочнеться на годину пізніше, ніж було заплановано, а саме - о 17:00 за київським часом.

16:30' —

Стартовий склад ДИНАМО: 71. Бойко - 24. Тимчик, 25. Забарний, 89. Боль, 44. Дубінчак - 5. Сидорчук (К), 19. Гармаш, 14. де Пена, 99. Антюх, 7. Вербич - 17. Ванат.

16:35' —

Стартовий склад ІНДЖІЇ: 1. Рнич - 29. Ігнятович, 13. Йованович, 44. Н. Джурич, 23. Джокич - 22. Десанчич, 21. Стоянович, 20. Жакула, 10. Мілосавлєв, 16. С. Джурич - 24. Баджі.

1' —
Матч розпочався!

Динамівці гратимуть у біло-блакитній формі, наші суперники - в зеленій.

yellow
2' —

Денису Гармашу дісталося у верховій боротьбі за м'яч із Жакулою.

7' —

Антюх віддавав передачу з лівого фланга під удар Ваната, однак Владислав у підкаті не дотягнувся до м'яча.

yellow
10' —

Арбітр "нагородив" Дубінчака попередженням за фол в боротьбі з Мілосавлєвим, у якій сам динамівець отримав по обличчю.

12' —

Матч проходить із великою кількістю фолів - тепер на полі в черговому зіткненні опинився Антон Боль.

15' —

Десанчич завдав удару по воротах Динамо з-за меж штрафного - Бойко на місці.

17' —

Подвійний момент у Динамо! Спочатку захисник у підкаті завадив Вербичу пробити метрів із 10-ти, а на підборі опинився Дубінчак, удар якого після рикошету пішов на кутовий.

21' —

Поперечина рятує ворота Інджії після удару Вербича майже з лінії напівкола штрафного!

25' —

Мілосавлєв потужно пробив по воротах Бойка - трохи вище поперечини!

yellow
26' —

Попередження за фол в атаці для Карлоса де Пени.

33' —
ГОООООООЛ!

Беньямін Вербич вивів Динамо вперед, пробивши повз Рнича після передачі Сергія Сидорчука з глибини!

36' —

Інджія ледь не зрівняла рахунок: серби перехопили передачу Боля і атакували ворота Динамо ударом Жакули - Бойко здійснив сейв.

41' —

Денис Гармаш! Хавбек вирішив пробити з-за меж штрафного майданчика, але влучив у стійку!

44' —
ГОООООООЛ!

Владислав Дубінчак знайшов простір для передачі до штрафного на Карлоса де Пену, який завдав точного удару по воротах! 2:0!

45' —

Удар Антюха з лінії штрафного пройшов поруч із дальньою стійкою.

45+1' —

Інджія небезпечно контратакує: Мілосавлєв підкручував м'яч у нижній кут воріт Динамо, однак Бойко перевів удар на кутовий.

45+2' —
Перший тайм завершено
46' —
Розпочався другий тайм

Динамо розпочало другий тайм із однією заміною: Циганков (#15) замість Антюха.

47' —

Дубінчак завдав удару з лінії штрафного - воротар Інджії на місці.

48' —

Циганков пройшов по правому краю та завдав удару з гострого кута - у голкіпера.

54' —

Момент! Де Пена прийняв фланговий простріл від Тимчика в районі 11-метрової позначки та пробив низом - Рнич витягнув м'яч!

57' —
ГОООООООЛ!

Владислав Ванат обігрався з Віктором Циганковим на вході до штрафного, змістився до бокової лінії воротарського майданчика та завдав точного удару лівою!

63' —

Капітан Інджії Мілосавлєв вирвався на "побачення" з Бойком, однак наш голкіпер грамотно пішов на перехоплення та заволодів м'ячем.

65' —

Наставник Інджії провів масову ротації складу, випустивши нову 11-ку гравців.

66' —

Зміна гравців і від Мірчі Луческу, останні 25 хвилин матчу Динамо діятиме у наступному складі: Бущан - Тимчик, Сирота, Кендзьора, Караваєв - Сидорчук, Яцик, Буяльський, Циганков, Кулач - Шкурін.

70' —

Шкуріну залишалося підставити ногу після передачі зліва від Кулача, однак удару в дотик у білоруського форварда не вийшло.

75' —

Ще одна заміна у Динамо: Бражко замість Тимчика.

77' —

Кулач пробив головою після навісу Кендзьори з правого флангу - м'яч забрав голкіпер Інджії.

79' —

Ще одна спроба Кулача пробити Чупича ударом головою - знову несильно та без складнощів для голкіпера.

yellow
81' —

Куколь попереджений за фол проти Буяльського.

82' —

Удар Буяльського зі штрафного просвистів над поперечиною!

86' —

Знову Кулач! Владислав у дотик замикав фланговий простріл від Кендзьори, але пробив неточно.

86' —
ГОООООООЛ!

Віталій Буяльський вийшов на ударну позицію та перекинув голкіпера Інджії - 4:0!