Удар Гармаша метрів з 20-ти вийшов неточним.

85' —

Перспективний удар Буяльського заблокував Кривцов.

83' —

У киян не виходить забити бодай один м'яч - атаки нашої команди завершуються на підступах до штрафного майданчика "гірників".

yellow
79' —
Циганков

Жовту картку отримав Циганков.

78' —
Заміна
  • Шахтар
  • Нападник #44
  • Шахтар
  • Нападник #23
78' —
Заміна
  • Шахтар
  • Півзахисник #8
  • Шахтар
  • Півзахисник #6
yellow
77' —
Кривцов

Жовта картка для Кривцова.

74' —

Циганков пробив вище воріт після прострілу справа.

yellow
71' —
Сирота

Жовту картку отримав Сирота.

70' —
Заміна
Вітіньйо
  • Динамо
  • Нападник #
  • Динамо
67' —
Заміна
  • Шахтар
  • Нападник #19
Ісмаїлі
  • Шахтар
  • Захисник #31
67' —
Заміна
  • Шахтар
  • Захисник #4
Марлос
  • Шахтар
  • Нападник #11
67' —
Заміна
  • Динамо
  • Півзахисник #20
  • Динамо
  • Захисник #94
67' —
Заміна
  • Динамо
  • Півзахисник #19
  • Динамо
  • Нападник #21
67' —
Заміна
  • Динамо
  • Півзахисник #18
  • Динамо
  • Півзахисник #5
yellow
63' —
Шапаренко

Попереджено Шапаренка.

60' —
ГОЛ Алан Патрік - 3:0

"Шахтар" провів стрімку контратаку, маючи числену перевагу попереду. Алан Патрік пробіг з м'ячем та потужним ударом з-за меж штрафного майданчика довів рахунок до великого.

yellow
59' —
Марлон

Жовта картка для Марлона.

58' —
Ледь не забиває "Динамо"!

Чудовий удар вийшов у Карлоса де Пени з близької відстані, але П'ятов зміг зреагувати, виручивши свою команду!

56' —
Хороший момент у "Динамо"!

Після стрімкої атаки киян Буяльський із близької відстані пробивав у дотик, але після серії рикошетів м'яч у воротах не опинився.

53' —
ГОЛ Траоре - 2:0

"Шахтар" втік у контратаку та подвоїв рахунок. Ісмаїлі зліва прострілив до штрафного майданчика, Забарний до м'яча не дотягнувся, і Траоре підправив його у сітку.

53' —
Момент у "Динамо"!

Шапаренко вдало зіграв на підбиранні, Циганков пробив, але його удар було заблоковано.

51' —

Подача Педріньо до штрафного майданчика не вийшло. Динамівці намагаються взяти м'яч під свій контроль та організовувати атаки.

48' —
Стійка!

Другий тайм активніше розпочали гравці "Шахтаря". Степаненко пробив у площину воріт, м'яч рикошетом від Забарного влучив у стійку, а від неї вилетів на кутовий!

46' —
Розпочався другий тайм
45' —
Перший тайм завершено
45' —

Арбітр компенсував 2 хвилини.

43' —
Небезпечний штрафний!

Номінальні господарі заробили право на штрафний удар метрах у 23-х від воріт, але удар прийшовся вище.

yellow
42' —

А третю - Карлосу де Пені.

yellow
42' —

...другу - Віталію Буяльському...

yellow
42' —
Алан Патрік

Гра проходить дуже емоційно. Арбітр роздав одразу три жовті картки. Першу отримав Алан Патрік...

40' —

Супряга мчався лівим флангом, але на підступах до штрафного майданчика донеччан втратив м'яч.

36' —

Ще одна сутичка на лівому фланзі динамівської атаки. "Біло-сині" заробили штрафний удар.

33' —

Кияни атакують, намагаючись зрівняти рахунок, але поки що підібратися близько до воріт суперника не вдається.

30' —
ГОЛ Траоре - 1:0

"Динамо" пропускає. Після кількох вдалих оборонних дій захисники киян не встигли за Траоре, який влучним ударом головою після скидки Марлоса вивів "Шахтар" уперед.

26' —

Забарний завадив пробити Марлосу, зігравши надійно та за правилами, хоча могло бути небезпечно.

24' —

Гра проходить динамічно та змістовно. Команди швидко переходять середину поля та обмінюються небезпечними випадами.

21' —

Помітно, що на стадіоні більше уболівальників "Динамо". Кожна атака киян супроводжується оплесками та голосними криками.

17' —

Атаки команд змінюють одна одну. Траоре після пасу у розріз Алана Патріка із меж штрафного майданчика послав м'яч повз стійку. Та й у "гірника" було положення "поза грою".

14' —
Сейв П'ятова!

Кендзьора віддав хороший, зрячий пас на Буяльського, той здорово пробивав під поперечину, але П'ятов зреагував, врятувавши свою команду.

12' —
Стійка!

Супряга несподівано для П'ятова пробив у ближній кут воріт та влучив у стійку! Від неї м'яч відскочив у поле, але Циганков не встиг підправити м'яч у ворота.

9' —
Перший момент у "Шахтаря"!

Бойко вдало зіграв на виході та ліквідував загрозу після удару з близької відстані Алана Патріка.

6' —

Майкон тримається за литковий м'яз, але, схоже, із гравцем "Шахтаря" усе добре, він може продовжувати гру.

2' —
Пристрасті на полі!

З перших же хвилин емоції зашкалюють. Після зіткнення Матвієнка, Супряги та Ісмаїлі команди трохи поштовхалися. Супряга цілий - а ось у Матвієнка розбита голова.

1' —
Матч розпочався!
20:50' —

«Динамо» гратиме у домашньому білому-блакитному комплекті форми, а «Шахтар» - у помаранчевих футболках та чорних шортах.

20:47' —

Стали відомі стартові склади команд. Ви можете ознайомитися з ними у відповідній закладинці Матч-меню.

20:45' —

Команди вийшли на передматчеву розминку, закінчуються останні приготування до гри.

20:41' —

«Шахтар» ставав володарем трофею вісім разів, а «Динамо» - дев'ять.

20:40' —

Гра відбудеться у Києві на НСК «Олімпійський» та розпочнеться о 21:00 за київським часом.

20:35' —

Доброго вечора, шановні прихильники «Динамо»! Вітаємо вас на текстовій онлайн-трансляції матчу за Суперкубок України між донецьким «Шахтарем» та київським «Динамо».