Андрій Ярмоленко встановив історичне досягнення українського футболу

Вийшовши на поле у першому матчі групового етапу фінальної частини Євро-2024 проти збірної Румунії, вінгер «Динамо» Андрій Ярмоленко став автором непересічного досягнення. Він став першим гравцем в історії українського футболу, який зіграв на чотирьох чемпіонатах Європи (фінальна частина).

Нагадаємо, у поєдинку з румунами наш футболіст вийшов на заміну у другому таймі на 62-й хвилині поєдинку замість Віктора Циганкова, а матч завершився поразкою «синьо-жовтих» з рахунком 0:3.

Зазначимо, що раніше Ярмоленко виступав на Євро-2012, Євро-2016 та Євро-2020. Всього на чемпіонатах Європи Андрій провів 12 матчів, в його активі 2 голи та 3 результативні передачі.

Зокрема на домашньому для України Евро-2012 динамівець взяв участь у трьох матчах: проти Швеції (2:1), Франції (0:2) та Англії (0:1), віддав 1 гольову передачу.

На Євро-2016 провів три поєдинки: проти Німеччини (0:2), Північної Ірландії (0:2) та Польщі (0:1).

На Євро-2020 Ярмоленко зіграв п’ять матчів: проти Нідерландів (2:3), Північної Македонії (2:1), Австрії (0:1), Швеції (2:1) та Англії (0:4), забив два м’ячі, віддав 2 гольові передачі.