Браун ІДЕЙЄ: «Сподіваюся, що гольове чуття знову повернулося до мене»

Ці забиті м'ячі стали для нього першими за «суперорлів» із півфіналу Кубка Африканських Націй 6 лютого 2013 року проти Малі (4:1), в якому він забив переможний, як з'ясувалося згодом, м'яч, спрямований ним у сітку воріт на 30-й хвилині.

-Я дякую Богу, оскільки я дуже довго цього чекав, – повідомив Ідейє www.kickOffnigeria.com – Я завжди вірив у себе та знав, що перерву свою гольову «засуху». Також я вдячний тренеру за те, що він вірить у мене. Він мені сказав, щоб я не звертав уваги на те, що пишуть і говорять про мене, й що тільки він приймає рішення та довіряє мені. Я відплатив за довіру голами та сподіваюся, що забиті м'ячі знову прийдуть.

Від себе додамо, що такий настрій напередодні харківської битви, безсумнівно, знайде свій відгук і в усіх уболівальників «біло-синіх», які вірять у забивний талант найкращого бомбардира команди за підсумками минулого сезону. Нагадаємо, що саме дубль Ідейе приніс київському «Динамо» останню перемогу в Харкові 6 листопада 2011 року – 2:1.