Денис Бойко: «До кожної гри потрібно підходити з максимальним настроєм»

Денис Бойко: «До кожної гри потрібно підходити з максимальним настроєм»

- Денисе, у кінці тренування ви змагалися до першого забитого м'яча, ця вправа викликала чимало емоцій...

- Завжди цікаво, коли на тренуваннях граємо на щось – перекиди, віджимання. Якийсь стимул для хлопців. Вправи стають ще цікавішими, коли ставимо якусь умову.

- У кого в команді найсильніший або найпідступніший удар?

- Щодо сили не знаю. Але ж головне – не сила удару, а насамперед – його точність. Дуже хороший, поставлений удар у Карлоса де Пени. У Віктора Циганкова доволі-таки непоганий удар. Багато хлопців б'ють добре, вони на кожному тренуванні залишаються, відпрацьовують. Більшість із них б'є на точність, але деякі і на силу. Напевно, Момо (Кадірі) б'є на силу – якщо вже прикладеться, то так щоб аж ніпель вилетів із м'яча. Усі хлопці молодці, стараються, відпрацьовують удари. І не дарма, той же Карлос добре продемонстрував свої удари в іграх.

- Сьогодні було передматчеве заняття. Над якими компонентами працювали?

- У нас було звичайне передматчеве заняття – розминка, ігрові серії, награвали тактичні схеми, працювали над пресингом. Як завжди на передматчевому тренуванні.

- Відчувається, що це вже завершення збору, останнє тренування?

- У принципі, це не має жодного значення, тому що це ж не кінець чемпіонату, не кінець сезону. Просто ми переїдемо до Києва. Так, уже, звичайно, хочеться додому, усі скучили за рідними. Хочеться трохи змінити обстановку, оскільки ми тут все-таки перебуваємо вже два тижні. А що стосується професіоналізму, то в цьому плані не повинно бути ніякого особливого настрою – чи то кінець збору, середина або його початок. Це абсолютно не має значення, щодня потрібно працювати однаково.

- Свої перші повні 90 хвилин на зборі ти провів у грі з «Борацом». Чим запам'ятався цей матч?

- Звичайна гра, як і інші матчі. Спочатку ми грали по 45 хвилин, тепер уже по 90. Набираємо необхідний обсяг ігрового часу. Нічого особливого, звичайна товариська гра, хороший спаринг з великою кількістю моментів. Вийшов продуктивний спаринг і для команди, і для мене.

- Голкіпери на кожен матч, навіть тренувальний, повинні виходити з граничною концентрацією, адже воротар часто керує діями захисників, підказує їм?

- До кожної гри, не має значення, це товариський матч на зборах або офіційний, або навіть тренувальна гра, потрібно підходити з максимальним настроєм. Це робота, яку потрібно виконувати. Ми не можемо розхлябано підходити до товариської або, тим більше, офіційної гри.

Це наше завдання, воротарів, підказувати, допомагати хлопцям, якщо вони допускають якісь помилки, або у нас є певні недоробки, провали в обороні. Звичайно ж, помилки будуть, тому що зараз передсезонний період, і хлопці тільки починають відчувати один одного. Тренери вказують їм на помилки, виправляють їх. Без помилок не обійтися, але потрібно, щоб їх було якомога менше. Такі моменти будуть, і завдання воротарів – допомогти хлопцям, виправити ці помилки.

- Попереду матч із «Динамо» Тбілісі. Чи можна назвати цю гру свого роду генеральною репетицією перед грою з «Ворсклою»?

- Напевно, можна, адже це останній матч на зборах. Гадаю, буде грати наближений до основного склад. Це моя особиста думка. Ця гра – остання хороша ігрова репетиція перед офіційними матчами.

- Ви вже відчуваєте готовність до сезону?

- Це питання більше до тренерів, їм видніше. У нас, воротарів, своя, спеціальна робота. Можу сказати за воротарів – ми готові до сезону. Що стосується польових гравців, я думаю і сподіваюся, що всі хлопці теж готові – і функціонально, і психологічно, і тактично.

Інші новини

Титульний партнер
Технічний партнер