Динамівці отримали подяку від військових за допомогу

Динамівці отримали подяку від військових за допомогу

ФК «Динамо» Київ, футболісти та тренери з початком широкомасштабного вторгнення росії на територію України регулярно допомагають нашим захисникам, забезпечуючи їх усім необхідним для несення служби та якнайшвидшого вигнання загарбників з нашої землі. Динамівці оперативно реагують на звернення різних підрозділів та військових частин, задовольняючи їхні запити у придбанні необхідних речей та таким чином сприяють наближенню перемоги над спільним ворогом.

Після заключного матчу першої половини сезону над харківським «Металістом», який відбувся у середу на стадіоні «Динамо» ім. В. Лобановського, і у якому кияни перемогли із впевненим рахунком 3:0, військовослужбовці ЗСУ подякували гравцям «Динамо» Віталію Буяльському, Віктору Циганкову та асистенту головного тренера Олегу Гусєву за допомогу, яку вони всебічно надають українській армії.

Зокрема, слова подяки представникам нашого клубу передали бійці 135 окремого батальйону Териториальної оборони, які повернулися зі Сходу, де брали безпосередню участь у захисті Батьківщини в Луганській та Донецькій областях, відзначивши значну допомогу армії України.

«Динамо» і надалі продовжить допомагати Збройним силам України, нашим бійцям та всім, хто працює заради якнайшвидшої перемоги. Разом ми сила! Разом ми переможемо!