«Динамо» відвідало поранених військових

«Динамо» відвідало поранених військових

У своєму нещодавньому відеозверненні наші футболісти сказали справедливі слова - у цій жорстокій війні за незалежність нашої Батьківщини бореться уся Країна, де кожен воює на своєму місці. Хтось в інтернеті, інформуючи весь світ про жахливі злочини, скоєні росіянами. Хтось на операційному столі, рятуючи від смерті військових та цивільне населення. А хтось – на полі бою, відчайдушно б'ючись за наше майбутнє ціною власного здоров'я та життя.

Зібравшись разом на Заході Україні, київське «Динамо» взяло шефство над низкою дитячих будинків та освітніх організацій, а гравці продовжують власноруч фінансово допомагати нашій армії.

У середу кияни повним складом і тренерським штабом відвідали одну з лікарень, щоб особисто потиснути руки пораненим бійцям ЗСУ. «Наразі мені важко щось говорити... Не кожного дня я дивлюся в очі справжнім героям. Ви – наш приклад, і завжди ним будете!» - розпочав зустріч із військовими один із лідерів динамівського колективу Віталій Буяльський.

Наші хлопці заходили до кожної палати, спілкуючись з усіма героями. Деякі військові розповідали свої історії – як і чому опинилися у шпиталі. Хтось із гордістю казав, що регулярно відвідував матчі «Динамо» у Києві, а хтось, користуючись нагодою, засипав запитаннями футболістів улюбленого клубу. Один із військових, закінчуючи свою важку розповідь, підсумував - «Хлопці, тепер ви розумієте, що найближчими роками маєте виграти Лігу чемпіонів?»…

Олег Гусєв, під керівництвом якого кияни продовжують нині тренувальний процес на Заході України, особисто подарував кожній палаті пам'ятні сувеніри та футболки, підписані за кілька хвилин до цього кожним із його підопічних. Динамівці щиро бажали пораненим героям якнайшвидшого одужання та запрошували їх на перший же домашній матч команди у мирному Києві.