ДЮФШ «Динамо» підписала угоду про співпрацю із чотирма клубами України

ДЮФШ «Динамо» підписала угоду про співпрацю із чотирма  клубами України

ДЮФШ «Динамо» ім. В. Лобановського продовжує розширювати співпрацю з клубами-партнерами, ставлячи на меті створити широку партнерську мережу у Києві та за його межами, щоб діти могли займатися футболом на найвищому рівні.

11 червня мережа партнерів динамівської футбольної школи ще більше розширилася у межах Києва, області, а також на захід та південь України – угоди про співпрацю було підписано ще із чотирма футбольними клубами, які стали офіційними партнерами та представниками Академії ФК «Динамо» у різних районах Києва та за межами міста.

Це ГО «Миколаївський обласний дитячо-юнацький футбольний клуб раннього розвитку «Лідер», футбольний клуб «Єврошпон-Смига» (Рівненська область), ТОВ «Академія футболу СК «Київ» (Печерський район) та футбольний клуб «Спортивна Академія майбутнього «Чайка» (Бучанський район Київської області).

Після завершення офіційної частини, коли усі документи були підписані, і печатки поставлені, до присутніх звернувся віцепрезидент «Динамо» Дмитро Бріф та подякував за майбутню співпрацю:

- Дуже вдячний вам за роботу, радий, що список партнерів нашої ДЮФШ розширюється і у Рівненську область, і у місто Миколаїв, а також продовжуємо працювати по Києву та Київській області. Переконаний, що наша співпраця буде плідною, що ми можемо допомогти одне одному. Ви нам – з пошуком якісних футболістів, а у вас буде стимул набирати нових, талановитих гравців, адже вони будуть розуміти, що постійно перебувають під наглядом футбольної академії «Динамо». Безперечно, будемо підсилюватися перспективними виконавцями та безперервно вести селекційну роботу. Ще раз дякую за співпрацю. Знаю, що з частиною з вас ми вже взаємодіяли раніше і сподіваюся на взаємовигідну роботу для обох сторін.

- Наша співпраця з клубами-партнерами розширюється, маємо вже більше 20 клубів у різних регіонах України, з якими підписані угоди про співпрацю, - зазначив директор ДЮФШ «Динамо» ім. В. Лобановського Олександр Іщенко. – Днями до нас звернулися представники запорізького «Металурга», зокрема, директор їхньої футбольної школи. Ми раді співпрацювати з ними, допомогти у такий скрутний час, адже Запоріжжя завжди було «кузнею талантів» для українського футболу. Сподіваємося, угода про співпрацю буде підписана найближчим часом, а ті діти, які роз’їхалися по всій Україні, зможуть взяти участь у селекційному відборі на базі нашої школи.

Також продовженням стане поїдка у літній табір до Болгарії у липні, де відбуватиметься селекційний відбір. Взяти у ньому участь вже виявили бажання близько 160 дітей. У рамках табору планується два заїзди, під час них переглядатимемо на практиці рекомендованих нам кандидатів.

Підписавши угоди про співпрацю, керівники клубів-партнерів розповіли про свої футбольні школи.