ФК «Динамо» (Київ) та Фонд братів Суркіс відправили черговий вантаж для воїнів ЗСУ

ФК «Динамо» (Київ) та Фонд братів Суркіс відправили черговий вантаж для воїнів ЗСУ

ФК «Динамо» (Київ) разом із Фондом братів Суркіс продовжують допомагати Збройним силам України, які майже рік боронять рідні землі від кривавих окупантів.

Сьогодні з Києва, від стадіону «Динамо» імені Валерія Лобановського, на фронт було відправлено важливий вантаж – аби наші відважні воїни мали змогу повноцінно харчуватися, до них прямують набори сухих супів, які наші захисники зможуть заварити в будь-яких обставинах та побалувати себе гарячою смачною стравою.

«Сьогоднішній гуманітарний вантаж – один із епізодів великого процесу, – сказав перший віцепрезидент ФК «Динамо» (Київ) Віталій Сівков. – Кожен у цій війні знаходить своє місце та чим допомогти, аби наближати нашу Перемогу. На сьогоднішній день ми вишукуємо ті потреби, які актуальні для наших військових – раніше це були санітарно-гігієнічні засоби, борошно, продукти харчування, а сьогодні відправляємо сухі супові набори. І ці дві красиві фури – частина потоку гуманітарної допомоги, яку сьогодні організовує Фонд братів Суркіс. Григорій Михайлович та Ігор Михайлович роблять усе можливе, аби цей потік не слабшав і був постійно потужним. Я радий вітати наших гостей і впевнений, що цей вантаж буде доставлено воїнам скрізь, де вони захищають нашу країну – і на Схід, і на Північ, і на Південь».