ФК «Динамо» та Фонд братів Суркіс передали авто на потреби військових

ФК «Динамо» та Фонд братів Суркіс передали авто на потреби військових

Футбольний клуб «Динамо» та Фонд братів Суркіс продовжують регулярно допомагати військовим, які боронять рідну землю від ворога, адже їм безперервно потрібна підтримка та допомога. Клуб та Фонд братів Суркіс ледь не щотижня відправляє гуманітарні вантажі та оперативно закриває потреби окремих військових підрозділів.

Одним із військових підрозділів, з яким клуб є постійно на зв’язку, закриваючи нагальні потреби, є Феодосійський ДФТГ Ходосіївської ОТГ в Обухівському районі, що боронить небо над Київщиною від ворожих дронів та ракет. 

ФК «Динамо» вже неодноразово допомагав цьому ДФТГ, у тому числі, виділив кошти на придбання сучасних прожекторів, які здатні видавати промінь на відстань у 2,5 км, та лазерних вказівок для виявлення ворожих дронів та БПЛА у нашому повітряному просторі.

У четвер, 16 травня, командування Феодосійського ДФТГ знову завітало на стадіон «Динамо» для чергової зустрічі з керівництвом клубу. Цього разу причиною візиту стала важлива справа – клуб передав у користування підрозділу автомобіль, якого потребували військові для виконання своїх щоденних завдань.