Фонд братів Суркіс передав Міністерству оборони допомогу для захисників України

Фонд братів Суркіс передав Міністерству оборони допомогу для захисників України

Благодійний фонд братів Суркіс і ФК "Динамо" Київ продовжують підтримку українських військовослужбовців, які героїчно боронять незалежність і свободу нашої держави.

Робота в цьому напрямку тепер ведеться спільно з Міністерством оборони України, що дозволить ще ширше та оперативніше задовольняти цільові потреби військових. 

Сьогодні перша частина допомоги прямо з бази "Динамо" у Віті-Литовській вже вирушила на фронт - разом із американськими партнерами Human Kindness Project Фонд братів Суркіс забезпечив доставку до України двох вантажівок, заповнених необхідними засобами гігієни для наших військових. Це перші ластівки з 6-ти зафрахтованих вантажівок, які вже невдовзі доправлять допомогу українським захисникам.

На знак поваги та шани гравці та тренери ФК "Динамо" Київ також передали військовим футбольний м'яч і клубний прапор, підписані всією командою, із вдячністю за неймовірний героїзм наших захисників і з побажаннями якнайшвидшої перемоги України та видворення ворога з української території.