Завершили черговим нулем

Як і розпочали нинішню Лігу чемпіонів динамівці з «сухої» поразки на виїзді, так і завершили. У Лісабоні кияни за всіма статтями поступились місцевому «Спортингу» 0:3.

У «біло-синіх» шматками виходили непогані комбінації і атаки, але це були лише епізоди. Господарі контролювали хід подій і заслужено перемогли.

Рахунок відкрив на 35-й хвилині Андерсон Полга. Несманий збив у своєму штрафному Лієдсона і центральний захисник чітко реалізував пенальті.

До цього команди обмінялись небезпечними моментами, але, чесно кажучи, у господарів їх було побільше.

На початку другого тайму після класного пасу Шацьких свій шанс упустив Ребров, і дуже скоро Лісабоні покрали підопічних Лужного за марнотратство в атаці. Сольний прохід Ізмайлова, пас на Маутіньо і хавбек точно б’є у кут воріт метрів із 15-ти.

Потім хороший шанс втратив Пуровіч, а наприкінці матчу підсумок підвів Лієдсон. Бразильський форвард реалізував вихід один на один, відправивши м’яч у сітку ціною травми.

Більше про цей матч сказати нічого. Попереду зимове міжсезоння і, хочеться сподіватись, позитивні переміни.