КМ. «Динамо» - «Валмієра» - 2:0. Звіт про матч

У четвер, 17 лютого, київське «Динамо» провело черговий контрольний матч на третьому зимовому зборі в Туреччині. Після впевнених перемог із однаковим рахунком 4:0 над сербською «Інджією» та казахстанським «Кайратом» у перших двох спарингах на зборі, сьогодні «біло-сині» зустрілися з віце-чемпіоном латвійської першості – командою «Валмієра».

На відміну від попередніх зустрічей, сьогоднішня гра не рясніла гольовими моментами. Зі стартових хвилин латвійці застосовували високий пресинг, що змушувало динамівців розігрувати м’яч через захисників і часто задіювати в розіграшах Георгія Бущана. До екватору тайму контроль м’яча був за динамівцями, однак кияни не підвищували темп гри та лише кілька разів потурбували голкіпера «Валмієри».

Спочатку Матревич впорався з ударом Гармаша, а трохи згодом – із пострілом Циганкова метрів із 12-ти. Чудовий шанс мав Буяльський, який пробивав низом після прострілу де Пени зі штрафного, однак і в цьому епізоді надійно зіграв воротар «Валмієри».