Майстер переможного гола

За календарний 2019-й рік "Динамо" здобуло 25 перемог у всіх турнірах. У п'яти з таких матчів (тобто, в 20% випадків) переможний гол був на рахунку Буяльського.

Зрозуміло, найбільша кількість переможних голів в активі найкращого бомбардира "Динамо" 2019-го - Віктора Циганкова (7 переможних м'ячів із 18-ти). Але показники Буяльського вражають не менше - з 9-ти м'ячів 5 стали переможними.

2019-го року голи Буяльського принесли "Динамо" перемоги в таких матчах:

- 2 березня над "Десною" (на виїзді, УПЛ) - 2:1

Гості вигравали 2:0 і переможний гол міг піти до активу Томаша Кендзьори, але Єгор Картушов один м'яч відіграв, тож вирішальним став другий гол "біло-синіх", який забив Буяльський;

- 28 квітня над ФК "Львів" (на виїзді, УПЛ) - 1:0

"Динамо" грало вдесятьох із 19-ї хвилини, і гол Віталія став єдиним у цьому матчі. Наприкінці зустрічі гості залишилися на полі вдев’ятьох, але відстояли переможний результат;

- 3 серпня над ФК "Львів" (на виїзді, УПЛ) - 3:0

Своїм улюбленим "клієнтам" Буяльський забив і в нинішньому сезоні. Причому в тому матчі на рахунку Віталія і другий забитий м'яч, що залишило би за ним переможний гол навіть у випадку влучного удару від львів'ян;

- 19 вересня над "Мальме" (удома, Ліга Європи) - 1:0

Єдину перемогу в єврокубках у сезоні 2019/2020 динамівцям також приніс Буяльський. У складному матчі проти "Мальме" він підключився до атаки на 84-й хвилині й елегантно розправився над обороною суперника;

- 24 листопада над "Маріуполем" (удома, УПЛ) - 3:0

У першому таймі гол Віталія заклав фундамент перемоги команди. Після перерви Циганков і Вербич додали ще два точні удари, а гості практично не мали шансів в атаці.

***

Для Віталія Буяльського не в новинку забивати вирішальні голи "Динамо". У попередніх сезонах його влучні удари стали переможними в матчах проти "Шахтаря", "Ренна", "Янг Бойз", "Генгама", "Ворскли" (двічі), "Олімпіка", "Карпат".

Але 5 переможних голів за календарний рік Буяльський забив уперше в кар'єрі!