Міккель Дуелунд: «Відпрацювання комбінацій на тренуваннях дає результат у грі»

Міккель Дуелунд: «Відпрацювання комбінацій на тренуваннях дає результат у грі»

Наш футболіст забив два м'ячі і заробив пенальті, який не реалізував Фран Соль. А у другому таймі він міг також стати автором результативної передачі, але після консультації з системою VAR суддя взяття воріт скасувала. Після матчу Міккель поділився враженнями від гри:

- На стадії півфіналу національного Кубка матчі завжди важкі. Ми знали, що «Минай» - хороша, злагоджена команда. Можливо, наступного року вони навіть вийдуть у Прем'єр-лігу. Для нас було дуже важливо швидко забити, що ми і зробили. До перерви відзначилися двічі і заслуговували забити ще. У цілому, це була хороша гра.

- У «Динамо» було достатньо можливостей, щоб ще в першому таймі довести рахунок до великого. Чого не вистачило в цих епізодах?

- Не думаю, що два забиті м'ячі і нереалізований пенальті - це мало. По-моєму, цілком достатньо. Додайте сюди скасований системою VAR гол у другому таймі, і побачите, що ми повністю перегравали суперника. Не сказав би, що ми не реалізували дуже багато можливостей - усе було в порядку.

- Ви брали участь у грі з «Минаєм» півтора року тому. Які зміни помітили в грі суперника відтоді?

- Крім того, що вони піднялися з другої ліги до першої, минайці також удосконалилися, як команда. Коли ми грали проти них півтора року тому, були здивовані їхнім високим рівнем. Цього разу ми вже знали, що вони собою являють, тому підготувалися набагато краще.

- Розкажіть про два своїх забитих м'ячі - як відчули, що повинні перебувати на завершальній позиції саме в ті моменти?

- У першому моменті я отримав пас від Караваєва, зіграв у своєму стилі, віддав йому м'яч назад, після чого він видав мені шикарну передачу з глибини, і мені залишалося лише послати м'яч повз воротаря. А у другому епізоді прекрасний асист для мене зробив Андрієвський після того, як проявив характер, поборовся до кінця за м'яч і виграв його у суперника і передав мені. У цьому випадку мені теж залишалося тільки не влучити у воротаря.

- Чи відпрацьовуєте ви подібні ситуації на тренуваннях?

- Так, звичайно. Не конкретно саме такі. А загалом взаєморозуміння і взаємозв'язки, а вчора показали, що відпрацювання комбінацій дає результат і в грі.

- Коли заробили пенальті, вам було прикро, що Соль його не реалізував?

- Так, звичайно. Франу було важливо забити цей одинадцятиметровий удар, але іноді просто не щастить. Але, незважаючи на цю невдачу, Фран дуже добре грав, боровся і приносив багато користі команді під час гри. Повторюся, вважаю, він заслуговував забити з «точки», неприємно, що промахнувся. Безумовно, цей гол додав би йому впевненості у власних силах.

- Чи не обговорювали з Франом цей момент після матчу?

- Ні, він сильний хлопець, тому ми не говорили про те, як він почувається. Упевнений, він переживе цю неприємність і впорається.

- Уже традиційно в матчах за участю «Динамо» арбітр кілька разів зверталася до системи VAR. На вашу думку, чи вимагали всі ці випадки перевірки?

- Ми можемо сумніватися, але, якщо вона переглянула відео, її рішення мають бути справедливими, тож не маю нічого проти. Єдине, сподіваюся, структура цієї системи з часом покращиться, оскільки іноді доводиться чекати рішення по п'ять хвилин. І це не завжди дійсно складні моменти, деякі з них досить прості. Повторюся, у мене немає претензій до рішень арбітра - лише до самої структури системи.

- Такі зупинки дратують, чи навпаки, можете скористатися паузою, щоб перепочити?

- Ні, мова не йде ні про який відпочинок. VAR - хороша річ, але це новинка у футболі, яка з'явилася зовсім нещодавно. Її необхідно допрацьовувати та вдосконалювати, а на це потрібен час. Сподіваюся, згодом технологія буде розвиватися і поліпшуватися.

- Коли у другому таймі ви віддавали гольову передачу, але VAR зафіксувала офсайд, дійсно було положення «поза грою»?

- Я бачив те ж саме що й усі: віддав передачу, наш гравець забив м'яч, але суддя пішла дивитися відеоповтор. Напевно, взяття воріт відмінили правильно, VAR якраз і потрібна для того, щоб запобігати помилкам.

- Ви чули, як вас підтримували вболівальники з-за меж стадіону?

- Так, звичайно, вони приголомшливі! Я дійсно дуже ціную їхню підтримку і те, що вони приїхали вболівати за нас аж в Ужгород, і їх було досить багато. Навіть, якщо вони не можуть бути присутніми на стадіоні, дуже приємно їх чути з-за його меж. Їхня підтримка дуже допомагала нам у грі.

Інші новини

Титульний партнер
Технічний партнер
Офіційний партнер