Микита Бурда: «Кожен день проводжу в залі по шість-сім годин»

Микита Бурда: «Кожен день проводжу в залі по шість-сім годин»

- Микито, як себе почуваєш?

- Усе залежить від того, як веде себе нога. Якщо не болить, то більш-менш нормальне самопочуття, якщо ж болить, то настрій, звісно, не дуже.

- Травма ахіллового сухожилля – одна з найнеприємніших. Відновлення важко проходить?

- Навіть не одна з найнеприємніших, а одна з найважчих. І я це відчув на собі. Відновлення проходить важко, оскільки практично весь день у мене присвячений роботі в залі, різним вправам, процедурам – а прогрес йде дуже повільно, практично непомітно. Звичайно, хотілося б, аби все проходило швидше, але, на жаль, поки тільки так.

- Як виглядає зараз твій звичайний тренувальний день?

- Зараз у мене дні проходять за однаковим графіком. О сьомій ранку я прокидаюся, снідаю – і з восьмої години вже в залі, де займаюся орієнтовно до першої години дня. Після цього години дві йде на процедури – і, виходить, приблизно о третій годині дня я звільняюся. Обідаю, відпочиваю в кімнаті – і о шостій вечора починається друга робота, яка триває від години до двох, після чого ще півтори години процедури. Виходить, в цілому у мене йде шість-сім годин на роботу в залі та приблизно три години процедури. Після цього залишається час лише щоб повечеряти, і потім готуюся до сну.

- Як довго ти вже знаходишся в Сербії? Коли назад до України?

- Тут я вже перебуваю більше двох місяців. Додому повернуся числа 28-го, аби провести свята з родиною, і до 10-го січня планую знову повернутися до Сербії.

- Які терміни лікарі дають на повернення?

- Лікарі певних термінів не ставлять, оскільки розрив ахіллового сухожилля буває різним. Плюс кожен організм по-різному веде себе під час реабілітації. Наскільки я знаю, мінімальний термін відновлення після подібних травм – шість місяців.

- Засмутився, що залишаєшся без відпустки цієї зими?

- Я засмутився від того, що залишився без футболу. А про відпустку зараз взагалі не думаю.

Інші новини

Титульний партнер
Технічний партнер
Офіційний партнер