Ніколас Отаменді: «Динамо» є чемпіоном України, ми маємо його поважати»

Ніколас Отаменді: «Динамо» є чемпіоном України, ми маємо його поважати»

Захисник «Бенфіки» Ніколас Отаменді під час передматчевої пресконференції відповів на запитання журналістів напередодні зустрічі з київським «Динамо» в рамках 1-го туру групового етапу Ліги чемпіонів. Відзначимо, що футболіст двічі зустрічався з «Динамо», виступаючи за «Порту» і за «Манчестер Сіті».

- Це буде складний, перший в групі матч, і ми сподіваємося зіграти добре, постараємося перемогти, а це найголовніше. Хочемо досягти хорошої ефективності, і щоб вона працювала так, як ми хочемо. Це суперник, який виступає в Лізі чемпіонів і є чемпіоном України, ми маємо його поважати та намагатися грати у свою гру.

Зі свого боку, я завжди намагаюся допомогти команді, зробити свій внесок, щоб полегшити завдання тим, у кого немає такого великого досвіду. У більшості з нас є індивідуальність, ми намагаємося грати якомога краще. Іноді ми можемо пропустити гол або зазнати поразки, тому нам потрібно зосередитися на всіх гравцях, не тільки на одинадцяти, які виходять у стартовому складі, але і на лавці запасних, всі виконавці корисні для перемоги.

- Аргентинці Сальвіо і Черві забили «Динамо» у 2016-му році, це хороший знак для вас?

- (Сміється) Будемо сподіватися... Але головне - перемога, а потім вже будемо вітати того, хто заб'є і буде корисним.

Перемоги вселяють впевненість, допомагають працювати більш спокійно, у нас є бажання рости, добре виступати, виправляти помилки, адже ідеальних ігор не буває. Практика, ігри та перемоги допомагають в тривалому сезоні.

Схема по якій будемо грати з «Динамо»? Її має тренер підготувати найкращим чином, а ми маємо виконати все, що потрібно на полі, щоб скористатися слабкостями суперника.

Фото - A BOLA

Інші новини

Титульний партнер
Технічний партнер
Офіційний партнер