g>

НЛМ. Суперкубок U15. «Динамо» поступилося у фіналі «Руху»

НЛМ. Суперкубок U15. «Динамо» поступилося у фіналі «Руху»

У неділю, 28 червня, команда «Динамо» U15 (футболісти 2011 року народження) зіграла фінальний поєдинок Суперкубку Національної ліги майбутнього. Підопічні Олексія Прилепова та Володимира Каріна у Черкасах поступилися одноліткам з львівського «Руху» з рахунком 0:2.

Перший м‘яч наша команда пропустила у другій половині першого тайму. До взяття воріт призвело стандартне положення: після подачі від кутової позначки воротар Літинський не надто вдало зіграв на виході, від його рук м’яч полетів далі у напрямку воріт, динамівський захисник намагався його вибити якомога далі, але влучив у Черномора, від якого м’яч опинився у сітці – 0:1.

А наприкінці тайму «Рух» провів кілька небезпечних атак, і якщо після ще однієї подачі від кутового гравця суперника підвела влучність – м’яч пролетів зовсім поруч з «дев’яткою», то наступний випад став результативним. Після перехоплення м’яча та прострілу Грицука зліва Мартин з меж воротарського майданчика у дотик переправив м’яч у сітку – 0:2.

У другому таймі команди голів не забивали.

Протокол матчу очікуйте пізніше

Інші новини

Титульний спонсор
Генеральний партнер
Технічний партнер