Подяка для ФК «Динамо» від захисників України

Подяка для ФК «Динамо» від захисників України

Війна, що триває вже майже 10 місяців на території України, потребує всебічної підтримки вітчизняних захисників, які боронять кордони нашої держави від загарбників.

ФК «Динамо» (Київ) не залишається осторонь та відгукується на потреби представників Збройних сил України – зокрема, було профінансовано придбання дронів MAVIC3 та систем зв’язку Starlink для військової частини А7301.

Отримавши необхідне обладнання, командир частини підполковник І. Шепетін подякував керівництву ФК «Динамо» (Київ) в особі Ігоря Суркіса.

«Подяка висловлюється президенту футбольного клубу «Динамо Київ» Ігорю Михайловичу Суркісу за активну громадську позицію, патріотизм, проявлену волонтерську ініціативу та всебічну підтримку військовослужбовців батальйону, проявлені під час відсічі військової агресії», – йдеться у офіційному листі, що прийшов до офісу клубу.

ФК «Динамо» (Київ) допомагало й буде продовжувати допомагати Збройним силам України, надаючи в тому числі адресну допомогу окремим військовим частинам. Упевнені, що спільними зусиллями ми наближаємо нашу довгоочікувану Перемогу над спільним ворогом.

Інші новини

Титульний партнер
Технічний партнер
Офіційний партнер