До перерви "Динамо" на випади "Арсеналу" відповідало своїми, і британці мусили оглядатися й на свої ворота. Та чим ближче було до фіналу, тим сильнішим ставало нічим невиправдане тяжіння наших до володінь Шовковського. "Випав" з колективної гри Шацьких, "розчинився" в загальній масі й Белькевич… Перший ніяк не міг "зачепитися" за м'яч і уникав (чи вже не мав сил) жорстких єдиноборств, а другий частіше звичайного запізнювався до епіцентру подій… А коли ми зрозуміли, що відчутно стомилися й Леко з Гіоане (обидва виконали насправді величезний обсяг роботи), обороні "блакитно-білих" стало нестерпно тяжко.
Проте Федоров, Гавранчич, Пеєв і Несмачний боролися до кінця, дуже часто залишаючи ні з чим істинних "зірок" європейського футболу. Гавранчич навіть знаходив сили для стрімких рейдів у чужі володіння… Але фатальною стала саме помилка захисту. Анрі виграв боротьбу за верховий м'яч, і "шкіряний", рикошетом од забинтованої голови Федорова, полетів на правий фланг оборони. М'яч так різко змінив логічну траєкторію польоту, що Пеєв уже не міг повернутися на нову позицію. І Коул, випередивши всіх, головою вгатив м'яча в сітку. Лише тоді "Хайбері" заревів…
В очередной раз проявили себя с наилучшей стороны Леко, Гавранчич и Гусев. В большинстве случаев блистал на последнем рубеже Шовковский. Не подвел и дебютант "Динамо" аргентинец Нанни. Но при этом, по мнению многих специалистов, ниже своих возможностей провели матч Белькевич, Шацких, Пеев, что в итоге и привело к неудаче. Согласитесь, трудно рассчитывать хотя бы на ничью, если позволять оппоненту наносить по своим воротам аж 33 удара и при этом не реализовывать пусть и немногочисленные, но верные голевые моменты.
Лише одного не робили цього вечора динамівці — вони не грали у футбол. Команда свідомо «вбивала» час упродовж сорока семи хвилин першої половини та сорока п’яти другої. Не вистачило зовсім небагато. Та чи можна так грати на рівні Ліги чемпіонів? Чи можна відверто чекати фінального свистка з першої ж хвилини?
А то, что положительный результат все-таки не был достигнут, оставляет, естественно, некий горький осадок, но совершенно не дает повода для посыпания головы пеплом и обвинений в адрес наших ребят. Групповой турнир продолжается, и хотя осталось провести в нем всего два матча, можно сказать, что вся борьба еще впереди и самое интересное только начинается.
Венгер тоже бросил в бой резерв. Естественно, атакующий - в лице Вильторда, а потом еще и Кану. На что Михайличенко ответил своим последним козырем - на поле появился загадочный Нанни. Но решили исход матча отнюдь не нападающие. А левый защитник Эшли Коул, усыпивший бдительность своих киевских коллег и без сопротивления замкнувший сброс Анри после навеса Вильторда.
Киевляне не дотянули до желанной ничьей каких-то две минуты. И окончательно запутали положение в нашей группе.
(друкується мовою оригіналу)