Відразу після матчу з «Інгульцем» (5:0) Олександр Олександрович по відеозв’язку особисто привітав президента «Динамо» Ігоря Суркіса, почесного члена УЄФА Григорія Суркіса, голову Наглядової ради Леоніда Кравчука та всіх присутніх у роздягальні з досягненням.
Як виявилося, у цього була своя передісторія, яку розповів у коментарі офіційному сайту «Динамо» віце-президент клубу Олексій Семененко.
- Днями до клубу прийшов лист від Посольства України в Державі Кувейт від Надзвичайного і Повноважного Посла України Олександра Балануци на ім’я президента ФК «Динамо» Київ Ігоря Суркіса, який він передав мені як відповідальному за цей напрямок у клубі. Я зв’язався з Олександром Олександровичем через один із месенджерів. Цінуючи його час, як Посла, я думав, що ми поговоримо з ним хвилину-дві, але в підсумку наша розмова тривала мінімум із півгодини, оскільки ми виявилися футбольними спорідненими душами.
Він – фанат до мозку кісток, як загалом футболу, так і київського «Динамо», з дитинства. Його кумиром був Михайло Михайлов, оскільки є з нашим легендарним воротарем та тренером земляками – обидва з Кропивницького (колишнього Кіровограда). Ба більше, бабуся нинішнього Посла, Ольга Іллівна, була шкільною вчителькою майбутнього воротаря та тренера «Динамо». Працюючи у 2016-2019 роках консулом-керівником Консульства України в ОАЕ, він створив у Дубаї футбольну школу «Динамо Київ», тепер же у нього в планах відкриття аналогічної академії та музею «Динамо» й у Кувейті.
Дізнавшись про це, я запропонував вийти з ним на відеозв’язок під час святкування чемпіонства, щоб він міг особисто привітати керівництво, тренерів та футболістів із завоюванням золотих нагород. Він був зворушений, а коли це сталося, пережив із нами всіма ті емоції, які були в роздягальні після матчу.
Також Олександр Балануца розповів, що дипустанова в Кувейті ініціювала створення арабськомовної книги спогадів колег та учнів Валерія Лобановського про період роботи тренера в цій країні (1994-1996 рр.) на основі спражніх історій та газетних архівів, наявних у ЗМІ Кувейту. ФК «Динамо» (Київ) у свою чергу допоможе укладачам книги достовірними матеріалами (архівними документами, статтями, мемуарами близького оточення тренера, фотографіями), а також передасть до музею клубну атрибутику.