Руслан Нещерет: «Віримо, що весняна частина сезону в чемпіонаті складеться для нас краще»

Руслан Нещерет: «Віримо, що весняна частина сезону в чемпіонаті складеться для нас краще»

Голкіпер «Динамо» Руслан Нещерет в інтерв’ю офіційному клубному сайту підбив підсумок першої частини сезону, згадав про травму носа, розповів про рідного батька у лавах ЗСУ, а також поділився планами на зимову відпустку.

- Руслане, поточне третє місце для «Динамо» – прийнятний результат, зважаючи на те, як складалася перша частина сезону для нашої команди?

- Звичайно, для нас ця ситуація з третім місцем не може бути прийнятною, оскільки такий клуб, як-«Динамо» Київ, завжди ставить перед собою лише найвищі задачі й для нас є лише перше місце в таблиці. Шанси завжди є, тож будемо наполегливо працювати й вірити, що весняна частина сезону в чемпіонаті складеться для нас краще.

- Розпочався чемпіонат для «Динамо» жахливо – з двох поразок. Незвично було бачити команду на останньому місці в турнірній таблиці?

- Звичайно, було якось не по собі після такого початку чемпіонату. Ніхто не розумів, чому таке відбувається. Але по ходу чемпіонату ситуацію вдалося дещо виправити та, поступово підіймаючись у турнірній таблиці, повернутися до боротьби за найвищі місця.

- У нинішньому сезоні ти провів 10 матчів – вісім у вітчизняній Прем’єр-лізі та два в Лізі Європи. Можна сказати, що кожний наступний поєдинок додає впевненості?

- Так, упевненість приходить, коли ти граєш, тому можу сказати, що мені легше з кожним матчем, а партнери по команді допомагають мені в усьому.