Сергій РИБАЛКА: «У матчі з «Челсі» налаштовані тільки на перемогу!»

Сергій РИБАЛКА: «У матчі з «Челсі» налаштовані тільки на перемогу!»

- Сергію, як здоров'я?

- От сьогодні хочу вийти на поле і перший раз потренуватися в загальній групі. Сподіваюся, що нога не турбуватиме. Готуюся до завтрашньої гри і сподіваюся, що все буде добре.

- Про «Челсі» вже можете щось сказати?

- Ми вже дивилися ігри англійців. Тренерський штаб вказав нам сильні і слабкі сторони суперника, розповіли, як ми будемо грати. Всі хлопці дуже серйозно налаштовані, хочуть зіграти гідно і перемогти. Потрібно обігравати цю команду.

- Після невдалої гри з «Шахтарем» будете більш мотивованими і злими?

- Все, звичайно, були засмучені після п'ятничного матчу. Але нас попросили постаратися забути цю поразку. Ми зустріч з «Шахтарем» вже розібрали. Але зараз усі думки про «Челсі». Потрібно їх обігравати. Сподіваюся, завтра прийде повний стадіон, і за такої підтримки хочеться, звичайно, подарувати уболівальникам перемогу.

- У вас зараз просто низка складних матчів. Чи вистачить моральних сил з усім впоратися?

- Так звичайно вистачить! Для футболіста одне задоволення, коли такі матчі, коли збираються повні стадіони. Головне навіть не настрій, а бути готовим до всього. Тому всі налаштовуються тільки на перемогу. Ніяких інших думок немає!

- Після перегляду «Челсі» готуєтеся протистояти супернику чи грати в свою гру?

- Нам сказали грати в свою гру, не потрібно дивитися, що це «Челсі». Ми побачили, що чотири людини їх атакуючій лінії залишаються і не завжди повертаються назад. Тому будемо шукати свої можливості і постараємося нав'язати свою гру. Ми граємо вдома, тому не потрібно думати, що це команда з ім'ям «Челсі», не потрібно нікого боятися.

- Бажаємо вам зіграти завтра.

- Самому дуже цього хочеться. Зараз вийду, спробую, як буду себе почувати. Сподіваюся все буде добре.

* фото А.Лукацький

Copyright © 2015 FC Dynamo Kyiv

Інші новини

Титульний партнер
Технічний партнер
Офіційний партнер