Пресконференція Сержа Гнабрі перед матчем із «Динамо»

Пресконференція Сержа Гнабрі перед матчем із «Динамо»

Крайній півзахисник «Баварії» Серж Гнабрі під час передматчевої пресконференції відповів на запитання журналістів напередодні зустрічі з київським «Динамо» в рамках 2-го туру групового етапу Ліги чемпіонів.

Перш за все, Серж запевнив присутніх в своєму хорошому самопочутті після проблем зі спиною: «Мені знову стало краще, велике спасибі!» - сказав футболіст.

- До того, як я перейшов до «Баварії», моєю метою було те, що відбувається зараз. Я пишаюся тим, що зараз є важливою фігурою для команди. Я завжди хочу розвиватися далі, перемагати і бути хорошим у всьому - це весело.

Командний дух? Це величезний фактор. Навіть якщо ти в фіналі, обидві команди хочуть перемогти. Для перемоги особливо важливо, коли ви добре ладите в команді. Хороший колектив - це те, що відрізняє нас останні кілька років, а також полегшує завдання перемагати.

В цьому році знову з'явиться багато хороших команд, які будуть претендентами на перемогу. У нас прекрасна атмосфера, що дуже важливо. Ми добре тримаємося разом, ми дуже схвильовані і дуже жадаємо успіху. Ми хочемо знову виграти Лігу чемпіонів і мати команду, з якою ми зможемо це зробити.

Ми завжди ставимо перед собою нові цілі. Гру за грою ми стежимо за тим, щоб не здаватися. Грати доставляє багато задоволення, ми хочемо зберегти це відчуття.

Звичайно, перемога над «Барселоною» була хорошою і важливою. Але завтра на нас чекає інший суперник. Ми повинні показати таку ж жадібність до перемоги. Багато з гравців «Динамо» грають у збірній України, з якою ми зустрічалися.

Інші новини

Титульний партнер
Технічний партнер
Офіційний партнер