Сюжет CNN про благодійний матч «Боруссія» - «Динамо»

Сюжет CNN про благодійний матч «Боруссія» - «Динамо»

Оскільки війна в Україні йде вже майже 3 місяці, десятки тисяч українців продовжують тікати з країни в пошуках нового життя. 

Київське «Динамо» виїхало з країни, не знаючи, чи матиме змогу знову грати у футбол, проте зараз проводить європейське благодійне турне, щоб зібрати гроші для тих, хто постраждав від війни. 

У вівторок кияни зустрілися з грандом німецького футболу – "Борусією" Дортмунд, і, як повідомляє старший спортивний аналітик CNN Даррен Льюїс, на цьому матчі було зібрано 425 000 доларів США.

***

Звучання футболу…

Для гравців українського футбольного клубу, київського «Динамо», це лише відголосок від сирен і обстрілів вдома. 

Просто послухайте киянина Алана Ауссі, який був змушений покинути батьківщину і зараз тренується в Німеччині з дортмундською "Боруссією".

Алан Ауссі: "Я не знаю, чому це відбувається і яка ситуація зараз в моєму місті. Російська агресія, пропаганда, чому, чому? Чому люди вмирають? Чому гинуть маленькі хлопчики, маленькі дівчата та старі люди, за що?"

Вплив війни відчувається на всій футбольній родині.

Ганс-Йоакім Ватцке: "Коли ти бачиш щось на кшталт Бучі чи Маріуполя, це викликає сльози на обличчі, в це неможливо повірити. Я не думав, що такі картини можливі в Європі в 2022 році. Це жахливо".

Даррен Льюїс: "Алан грає за Дортмунд проти свого рідного клубу в благодійному матчі, щоб зібрати гроші для тих, хто постраждав від війни. На стадіоні Signal Iduna Park зібрались тисячі людей. Українські прапори на трибунах скрізь. Гасло туру – простий заклик: матч за мир, зупинимо війну".

Деякі з найбільших клубів Європи погодилися провести аналогічні матчі найближчими тижнями.

Щодо «Динамо» – вони не знають, коли повернуться в Україну.

Наразі все, що може зробити команда та Алан, – це сподіватися, що бомби перестануть падати, а зброя буде складена.

Алан Ауссі: "Я сподіваюся, що згодом у світі не буде такої ситуації, не буде агресії, люди будуть жити нормальним, хорошим життям, і я сподіваюся, що у майбутньому моя країна і всі країни світу не зіштовхнуться ні з чим подібним".Інші новини

Титульний партнер
Технічний партнер
Офіційний партнер