Томаш Кендзьора: «До матчу з «Фенербахче» будемо готові на сто відсотків»

Томаш Кендзьора: «До матчу з «Фенербахче» будемо готові на сто відсотків»

Захисник «Динамо» Томаш Кендзера коротко прокоментував настрій у команді перед першим матчем другого кваліфікаційного раунду Ліги чемпіонів проти «Фенербахче», а також висловив захоплення своїми народом та країною, які допомагають переселенцям з України.

- Щасливий тут перебувати, бо це моя рідна країна. Радий, що ми прийняли багато українців у себе. Знаємо про ту ситуацію, яка зараз в Україні, і наша країна допомагає як може. У Польщі дуже добре прийняли людей, які приїхали з України, і я по-справжньому пишаюся своїм народом та своєю країною за те, що вони роблять.

Щодо нинішнього нашого місця базування, то умови, напевно, навіть кращі, ніж там, де ми тренувалися раніше. У Польщі багато таких місць, як це, є всі умови для тренувань та відновлення.

Думаю, ми вже наближаємося до піку своєї форми. До гри з «Фенербахче» маємо підготуватися на сто відсотків і показати це на футбольному полі.

(Далі Томаш говорить польською)

Шановні вболівальники, запрошуємо вас на матч між «Динамо» та «Фенербахче», який пройде 20 липня на Stadion Miejski im. Wladyslawa Krola. Ми докладемо всіх зусиль, щоб показати свою найкращу гру. Запрошуємо всіх поляків та українців на стадіон, покажемо, що разом – ми сила.

Інші новини

Титульний партнер
Технічний партнер