У Гурівщині розпочала роботу «Амбулаторія незламності», відбудована Фондом братів Суркіс

У Гурівщині розпочала роботу «Амбулаторія незламності», відбудована Фондом братів Суркіс

Внаслідок російського вторгнення на територію України ворогом було зруйновано та пошкоджено вже понад тисячу медичних закладів, завдано багатомільярдних збитків лише в сфері охорони здоров'я. Загарбники з особливим цинізмом намагаються нищити цивільну інфраструктуру та залишити наших громадян без належних умов для життя.

Велика частина "шрамів" та людських трагедій після російської окупації зосереджена у населених пунктах Київської області, які прийняли на себе першу хвилю ворожої навали у лютому минулого року. Зараз, майже рік потому, столичний регіон бореться з наслідками звірств російської армії, налагоджуючи звичний побут і ведучи активну відбудову, яка здійснюється як звичайними громадянами, державними органами, так і меценатами.

ФК "Динамо" (Київ) та Фонд братів Суркіс із перших днів війни долучилися до надання допомоги Збройним силам України та цивільним українцям із багатьох напрямків, зокрема - й у соціальному та медичному секторах і відновленні зруйнованої інфраструктури.

Паралельно з відновленням дитячого садка у селі Бишів Фастівського району, який вже гостинно відчинив двері для найменших відвідувачів, ФК "Динамо" Київ і Фонд братів Суркіс втілював ще один масштабний проєкт на Київщині - відбудову Гурівщинської амбулаторії Дмитрівської сільської ради Бучанського району, яка повністю вигоріла внаслідок обстрілів російських загарбників у березні минулого року. Відповідний меморандум про співпрацю був підписаний із Міністерством охорони здоров'я та Київською обласною військовою адміністрацією.