Учасники матчу «Динамо» - «Зоря» вшанували пам'ять фаната «біло-синіх» Олексія Рубцова

Учасники матчу «Динамо» - «Зоря» вшанували пам'ять фаната «біло-синіх» Олексія Рубцова

18-й тур чемпіонату України 2022/23 проголошено туром пам'яті на честь загиблих на війні представників футбольної фан-спільноти. Це всеукраїнська гуманітарна акція, ініційована УПЛ спільно з фондом «Трибуна Героїв». Вона спрямована на підтримку родин загиблих на війні футбольних фанатів.

Напередодні гри між київським «Динамо» та луганською «Зорею» всі учасники матчу вшанували пам'ять Олексія «Солдата» Рубцова - відданого шанувальника нашої команди, який відвідував поєдинки «біло-синіх» у різних куточках України та світу.

Ще до початку повномасштабного вторгнення російської федерації Олексій став на захист Батьківщини від російських окупантів. Після 24 лютого 2022 року він ще раз сміливо пішов на фронт.

На жаль, на початку листопада минулого року стало відомо про героїчну смерть «Солдата» у віці 40 років. У нього залишилися дружина Ірина та двоє дітей - Мирослав і Поліна, які нанесли перший удар по м'ячу у сьогоднішньому матчі. Також голкіпер киян Георгій Бущан перед грою провів для родини Олексія Рубцова екскурсію стадіоном «Динамо» імені Валерія Лобановського.

Вічна Слава Герою! Вічна Слава всім, хто віддав життя за Україну!