Валентин Моргун: «Провели багато спарингів і підготувалися до поновлення сезону»

Валентин Моргун: «Провели багато спарингів і підготувалися до поновлення сезону»

Голкіпер «Динамо» Валентин Моргун прокоментував нічию в заключному контрольному матчі турецьких зборів із латвійською «Валмієрою» (1:1) та підбив підсумки зимового підготовчого періоду.

- Ми провели багато спарингів, підготувалися до поновлення сезону. Хотіли сьогодні перемогти, аби з гарним настроєм поїхати додому, але результат нічийний. Дуже важка гра, було багато боротьби.

- На зборах був насичений графік – команда провела 14 спарингів. Чи немає втоми?

- Звичайно, втома присутня. Також, можливо, нам сьогодні не вистачало емоцій. Багато матчів, багато сил було витрачено. Сьогодні цих емоцій і сил нам трохи забракло.

- Який момент цих зборів тобі найбільше запам’ятається?

- Таких моментів було багато, складно виділити. Кожний вихід на поле у складі «Динамо» – це вже приємний момент. Ми провели у Туреччині 37 днів. Було дуже багато тренувань, багато різних емоцій. Спочатку було важко, потім трошки легше, а під кінець – знову важко. Це збори.

– «Динамо» вже готове до відновлення сезону?

– Це вже покаже сезон. Але я вважаю, що так. Ми тут дуже довго та важко працювали, тому мусимо бути готові.

Які подальші плани «Динамо» на найближчі дні?

– У понеділок ми цілий день проведемо в дорозі до Києва. 28 лютого у команди буде вихідний. А вже з 1 березня почнемо готуватися до матчу з «Інгульцем».

Було вже багато сказано слів подяки нашим воїнам, і потрібно це ще багато разів повторювати. Завдяки їм ми маємо можливість займатися улюбленою справою. Знаю, що наші ігри дивляться, пишуть нам, цікавляться, як команда зіграла. Ми граємо для наших вболівальників, в тому числі для тих, хто боронить нашу землю.


Інші новини

Титульний партнер
Технічний партнер