Віталій Миколенко перейшов до «Евертона»

Віталій Миколенко перейшов до «Евертона»

ФК «Динамо» (Київ) досяг домовленості з ФК «Евертон» (Англія) про трансфер захисника «біло-синіх» Віталія Миколенка.

Віталій народився у Черкасах, ази футболу пізнавав у ДЮФШ «Динамо» імені Валерія Лобановського. За «Динамо» U19 дебютував ще до випуску з Академії – 29 травня 2016 року, у день свого 17-річчя, у поєдинку з «Іллічівцем». А трохи більше, ніж через рік, 20 серпня 2017-го, провів уже перший матч в основному складі «біло-синіх», вийшовши на заміну на 7-й хвилині домашнього матчу з кам'янською «Сталлю».

За чотири роки, проведені в основному складі «Динамо», Віталій став незамінним виконавцем на лівому фланзі оборони, за потреби закриваючи і позицію центрального захисника. Загалом у всіх турнірах Миколенко провів за «Динамо» 132 матчі, в яких забив 7 м'ячів.

За цей час футболіст став чемпіоном України 2021-го, двічі володарем Кубка (2020-го та 2021-го) та тричі Суперкубка (2018-го, 2019-го та 2020-го) країни. Двічі, 2019-го та 2020-го, захисник ставав володарем індивідуальної премії «Золотий талант України».

ФК «Динамо» (Київ) дякує Віталію за роки, проведені у складі «біло-синіх», і бажає вихованцю клубу успіхів у подальшій кар'єрі в англійській прем'єр-лізі.

Інші новини

Титульний партнер
Технічний партнер
Офіційний партнер