Вітаємо Олександра Усика із блискучим захистом чемпіонських поясів!

Вітаємо Олександра Усика із блискучим захистом чемпіонських поясів!

У ніч на 27 серпня український боксер Олександр Усик (20-0, 13 КО) у бою проти британця Даніеля Дюбуа (19-1, 18 КО) захищав титули чемпіона WBA, WBO, IBF, IBO та The Ring.

Наш земляк провів черговий блискучий боксерський поєдинок та нокаутував суперника у 9-му раунді. Ще одна визначна перемога українського спорту!

Від імені ФК «Динамо» Київ Олександра Усика привітав із перемогою президент клубу Ігор Суркіс:

Шановний Олександре!

Від імені всіх динамівців вітаю Вас із черговою визначною перемогою!

Для нашої країни зараз важливий кожен успіх. Без перебільшення, Ви знову заявили про Україну на увесь спортивний світ та вкотре продемонстрували свій патріотизм, силу волі та жагу до перемоги.

Зараз України переживає страшні часи й кожна подібна подія це ще один шанс нагадати світові про необхідність підтримки та допомоги нашій країні у її відчайдушній боротьбі за свободу та незалежність.

Ви не просто перемогли сильного суперника, а й присвятили цей успіх Збройним силам України, що є потужним та дуже необхідним меседжем світові. Будь-який публічний успіх українського спорту підіймає дух у нашому суспільстві та допомагає зробити ще один крок уперед.

Ваша спортивна сила духу, професіоналізм та воля до перемоги є справжнім прикладом для представників усіх видів спорту, у тому числі для наших футболістів та тренерів. Від усього динамівського колективу вітаю Вас із перемогою та бажаю ніколи не здаватися та утримувати чемпіонський статус якомога довше.

Слава Україні!

З повагою,


президент ФК «Динамо» (Київ)

Ігор Суркіс

Інші новини

Титульний партнер
Технічний партнер
Офіційний партнер