Захисник «Динамо» Владислав Дубінчак прокоментував перемогу над «Зорею» (3:1) у поєдинку 24-го туру Української Прем’єр-Ліги:
- Позитивні емоції, ми виграли сьогодні. Я радий повернутися, бо не грав протягом такого довгого періоду.
- Ви вийшли на сьогоднішню гру в стартовому складі. Які у вас були емоції, коли дізналися про це?
- Я був щасливим. Я розмовляв з головним тренером, і він сказав мені, що гратиму сьогодні, тому я готувався до цього. Добре, що ми сьогодні перемогли, і тому позитивні емоції.
- Пропущений гол якось знітив вас та команду?
- Звісно, знітив, тому що ми виходили з одним планом на гру, а коли пропускаєш гол, то він змінюється. Тому ми адаптувалися до того, що відбувається на полі. Не завжди виходило одразу зорієнтуватися, тому нам треба було трохи більше часу на це.
- Відчували, що зрештою вдасться відігратися? Перевага по грі виглядала значною.
- Так, але буває, що створюєш моменти, але не реалізовуєш їх. Тому було більше хвилювання щодо того, щоб реалізувати свій момент.
- Наскільки важливою є ця перемога з огляду на невдалі результати в попередніх матчах?
- Дуже важлива, особливо перед кубковим матчем. Позитивні емоції нам зараз дуже потрібні.
- Що можете зараз сказати про прийдешній матч проти «Буковини» у півфіналі Кубка України?
- Будемо старатися перемогти та вийти у фінал Кубка. Так само «Буковина» буде старатися перемогти нас. Я думаю, що це буде дуже важлива гра для обох команд, і буде цікаво.