Владислав Кабаєв: «У першій частині сезону ми втратили багато очок»

Владислав Кабаєв: «У першій частині сезону ми втратили багато очок»

Вінгер «Динамо» Владислав Кабаєв після матчу проти «Шахтаря» відповів на питання журналістів.

- Ми чудово розуміли проти кого ми будемо грати й навіть відставання у 10 очок нічого не змінило. До перерви ми припускалися помилок, цей тайм був за суперником. Після перерви ситуація вже була за нами. Ми мали реалізовувати свої моменти.

Проблема в тому, що у першій частині сезону ми втратили багато очок на рівному місці. Сьогодні було дуже прикро програвати, тим більше, що я вперше грав у подібному чемпіонському матчі. Ми не боялися суперника, добре налаштувалися на цей матч.

В роздягальні були негативні емоції, хто б та щоб не казав. Кожен з нас переживає цю ситуацію в собі.

- На 75-й хвилині у гравців Шахтаря почалися судоми. Мало хто доводить гравців Шахтаря до такого стану...

- Шахтар завжди грає з м'ячем, а сьогодні Траоре «сідав» в оборону та допомагав захищатися. У другому таймі ми перегравали суперника. Так, у підсумку рахунок на табло, але у таких матчах не буває багато моментів. У мене був напівмомент, який я не довів до кінця. Є над чим працювати, мені вже 28 років, але я прагну розвиватися, й у 30, й у 32 роки. Так саме, як і наша команда.

Ми прагнемо стати чемпіонами, у цьому році це не вийшло. Не буду оцінювати суддівство, ми самі винні, що втратили багато очок у першій частині чемпіонату.

- Щодо ваших напівмоментів. Це коли здавалось, що ви виходите на ударну позицію, але навіть ударів не було?

- Був один удар в першому таймі, але Різник добре зіграв. У другому таймі постійно шукав кращий варіант, хотілось до вірного довести. Зараз це все на емоціях, пізніше ще передивлюся матч. Але дійсно, чому не бити? Будь-який удар це можливість для рикошету та щось може «залетіти». Ось такі напівмоменти й зіграли свою роль. У першому таймі там хтось пробив та влучив у руку, за це дали пенальті. Можливо, якби я пробив, то сталось так саме. Але що вже після гри казати...

Інші новини

Титульний партнер
Технічний партнер