Владислав Кулач: «Отримавши цей шанс, я просто не міг його не використати»

Владислав Кулач: «Отримавши цей шанс, я просто не міг його не використати»

- Я довго чекав цього моменту, оскільки вже місяць перебуваю в команді, встиг познайомитися з хлопцями та адаптуватися в колективі, звик до тренувального процесу. Звичайно, радий, що підписав контракт із «Динамо», перейшов у цей великий клуб. Буду робити все можливе, щоб допомагати команді в кожній грі та вигравати титули.

- Рідко, коли тренер знає новачка так добре, в цьому плані місяць зборів позитивно вплинув на знайомство Мірчі Луческу з вами?

- Думаю так, адже тренер побачив мене на ділі і склав враження про мої можливості. Це добре, що я провів всі збори з командою в статусі потенційного новачка.

- Під час передсезонної підготовки ви виконали багато роботи, провели складні, емоційні контрольні матчі, часто переїжджали з місця на місце. Які враження у вас залишилися?

- На те це і збори, щоб зустрітися з різними суперниками з різних країн - тим цікавіше, що ігри міжнародні. На зборах завжди важко. Думаю, в чемпіонаті ігри будуть трохи іншими, хоча зараз і в Україні всі команди хорошого рівня. Для того ми старанно і багато працювали, щоб досягати результату як в чемпіонаті, так і в кубку і Лізі чемпіонів. Будемо робити все можливе, щоб радувати вболівальників і якомога частіше перемагати.

- Той факт, що ви перебуваєте на перегляді, не тиснув на вас, не завадив проявити себе з найкращого боку на зборах?

- Ще перед зборами ми розмовляли з Мірчею Луческу, і після цієї бесіди у мене була впевненість в тому, що в результаті все буде добре. Отримавши цей шанс, я просто не міг його не використати. Добре, що все так склалося, думаю, всі задоволені. Звичайно, було психологічно трохи важко, оскільки була присутня невизначеність, я не знав, що буде далі, але у підсумку це не завадило мені.

- Минулий сезон у «Ворсклі», напевно, був найбільш успішним у вашій кар'єрі, які висновки з нього зробили?

- Напевно, я робив все правильно, раз забив стільки м'ячів і став найкращим бомбардиром чемпіонату України. Звичайно, зробити цей крок мені дуже допомагали партнери всією командою. Тепер можна ставити перед собою навіть вищі цілі. Хочу допомагати «Динамо» і перевершити ті досягнення, які були в минулому сезоні.

- Вихованці «Шахтаря» рідко переходять до «Динамо», особливо, форварди, чи пам'ятайте, хто був останнім?

- Напевно, Караваєв, а з форвардів - Ребров. Це індивідуальний вибір кожної людини, думаю, Сергій тоді все зробив правильно. Це великий футболіст, який пограв на хорошому рівні, був лідером збірної України. Тож з його боку це був правильний крок.

- «Динамо» - десятий професійний клуб у вашій кар'єрі. Належачи «Шахтарю», ви часто грали в оренді. Чого в той період не вистачало, щоб закріпитися в одному клубі і заграти так, як у минулому сезоні?

- У мене був довгостроковий контракт із «Шахтарем», і я щороку їздив в оренду в різні клуби. Було важко домовитися, адже все залежало не лише від мене. Півтора роки тому моя угода закінчилася, і я перейшов до «Ворскли» на повноцінний контракт. Зараз ситуація повторилася - і я повноцінний гравець «Динамо». Маю сказати, коли ти господар ситуації, легше дихається.

- У «Динамо» плануєте залишитися надовго?

- Звичайно, мені хотілося б допомагати «Динамо» якомога довше, і я буду намагатися все для цього робити.

- Ви провели яскравий минулий сезон за «Ворсклу», а які особисті цілі ставите перед собою в «Динамо»?

- Як мінімум, допомогти команді виграти всі трофеї в Україні - це першорядне завдання. І, звичайно, постаратися забити якомога більше м'ячів.

- Уже визначилися, під яким номером будете виступати за «Динамо»?

- Так - під 28-м. Я перейшов до «Динамо» у 28 років, та й узагалі цей номер мені подобається, тому його і вибрав.

- Чи розраховуєте вийти на поле вже в найближчому матчі команди проти «Вереса»?

- Так, звичайно. Я провів з командою всі збори, тому готуюся до матчу так само, як і всі інші футболісти.

Інші новини

Титульний партнер
Технічний партнер
Офіційний партнер