Володимир Шепелєв: «Піварич на цих зборах - як Неймар!»

Володимир Шепелєв: «Піварич на цих зборах - як Неймар!»

- Володимире, які у тебе сформувалися враження про зустріч із “Динамо-Брест”?

- По-перше, “Динамо-Брест” - чемпіон своєї країни, а такі команди завжди виходять на поле, щоб показувати хороший футбол. Напевно, сьогодні ми були краще готовими, тому зіграли краще за них. Забили три м’ячі та, вважаю, заслужено обіграли суперників.

- Головний тренер наполягає на тому, що центральні та крайні півзахисники виконують великий обсяг роботи в команді. Як би ти це пояснив?

- Півзахисники завжди бігають більше за всіх. Захисники грають по нападниках суперників, а центральні та крайні півзахисники завжди роблять великий обсяг роботи, тому що грають і в атаці, і в обороні. Тому це нормально, що ми так багато бігаємо.

- Півзахисники зараз навіть забивають більше, ніж номінальні нападники.

- Мабуть, суперники слідкують за нападником і не очікують, коли півзахисник може забігти в зону. Уся увага йде на форвардів, тому півзахисників залишають відкритими. Навіть сьогодні, коли Дуелунд забив, усі пішли на Соля, і Міккель залишився один.

- Ми бачимо перевтілення Піварича, який показав себе, як вправний забивайло. Твій коментар стосовно дубля Йосипа?

- Піварич взагалі показує себе на цих зборах, як Неймар! Дуже добре грає на цій позиції. Ми жартуємо, що Вербич уже може не відновлюватися, адже є лівий нападник. Дай бог, щоб Піварич і далі забивав протягом сезону.

- Спостерігається така особливість, що крайні півзахисники - Піварич, Буяльський - діють зі зміщенням у центр…

- Так, вони грають в основному в середині поля, залишаючи бровку крайнім захисникам. А самі йдуть у центр і там створюють чисельну перевагу.

- Це можна назвати базовою моделлю “Динамо”?

- Так. Крайні півзахисники зміщуються в середину, а крайні захисники йдуть вище. Намагаємося розігрувати м’яч через центр, і коли є зона у крайнього захисника, то він грає за спину.

- Чи важко на тлі дворазових тренувань проводити наступного дня контрольний матч?

- Ми граємо в кожному матчі по тайму. Так, складно після фізичних навантажень грати, ноги вже не біжать. А в тактичному плані не можу сказати, що у нас кардинально щось змінилося.

- Перший збір добігає кінця - чи можна вже оцінювати рівень функціональної готовності команди?

- Я вважаю, що ми вже готові. Сьогодні вранці у нас було тренування, а ввечері вийшли на матч і показали хороший рух і з м’ячем, і без м’яча. У фізичному плані все добре, головне зараз - набрати в тактиці та техніці.

- Які якості допомагають футболістам закладати фундамент на тренувальних зборах?

- Гадаю, що важливим є характер, адже без нього можна здатися на зборах, особливо, коли ми на початку п’ять днів у Києві тренувалися без м’яча. Але ми працювали на характері та робили те, що нам казав тренерський штаб. Приїхали до Туреччини - і тут уже маємо по два тренування на день із м’ячем. Тому все відмінно.

Інші новини

Титульний партнер
Технічний партнер