1937 рік
Рік для динамівців розпочався з участі в Кубку Української РСР. Здобувши перемоги в усіх матчах, у тому числі у фіналі над одноклубниками з Одеси (4:2 у додатковий час), кияни вперше стали володарями трофею, який згодом вигравали ще п’ять разів. Надалі була участь у розіграші Кубка СРСР, де київське «Динамо» поступилося у чвертьфіналі одноклубникам із Тбілісі (1:2), а в чемпіонаті були здобуті бронзові нагороди, причому чемпіон, московське «Динамо», в підсумку набрав лише на два очки більше.
1947 рік
Старт у чемпіонаті динамівцям не вдався – першу перемогу було здобуто лише в четвертому турі. Надалі ситуацію в турнірній таблиці вдалося дещо виправити, але перемоги чергувалися з поразками, що в підсумку призвело до четвертого місця за підсумками сезону з відставанням у 13 очок від чемпіона – московського ЦБЧА.
1957 рік
Стартувавши в сезоні з домашньої поразки від московського «Локомотива» (0:1), динамівці надалі видали серію з 11-ти безпрограшних матчів. Але після літньої перерви та серії міжнародних спарингів гра у киян дещо «посипалася», що вилилося в шосте місце – найгірший показник у ювілейні роки клубу.
1967 рік
У сезон, який у підсумку став для динамівців чемпіонським, команда входила важко – мінімальна перемога над «Нафтовиком» у Баку (1:0), нульова нічия з «Араратом» у Єревані, знову ж таки мінімальна домашня перемога над московським «Спартаком» (1:0), домашня поразка від «Динамо» з Москви (2:3). Але в подальшому впевнена гра киян дозволила їм «привезти» найближчому переслідувачу, московському «Динамо», п’ять очок на фініші та здобути третій чемпіонський титул в історії команди.
1977 рік
Рік розпочався для «біло-синіх» із виграшу Суперкубка УЄФА – у двох матчах було декласовано титуловану мюнхенську «Баварію». А от у чемпіонаті зі старту динамівці «забуксували» – у шести перших турах кияни лише одного разу виграли, при цьому п’ять разів зігравши внічию. Давши таким чином суперникам фору, «Динамо» в подальшому надолужило згаяне та у восьмий раз в історії стало чемпіоном СРСР, випередивши одноклубників із Тбілісі на чотири очки.
1987 рік
Перший матч у новому році динамівці провели незабаром після нового року, здійснивши дружній візит до Мюнхена до місцевої «Баварії», де мінімально поступилися – 2:3. В офіційних матчах кияни стартували впевнено – у чвертьфіналі Кубку чемпіонів розібралися з турецьким «Бешикташем» (7:0 за сумою двох матчів), а в першому турі чемпіонату СРСР розгромили «Арарат» (7:0). Утім, розвинути успіх надалі не вдалося – у півфіналі найпрестижнішого клубного турніру Європи динамівці були зупинені «Порту», а чемпіонат завершили аж на шостому місці, повторивши антирекорд ювілейних років.
1997 рік
У весняній частині сезону 1996/1997 кияни були зосереджені лише на виступах у чемпіонаті України, припинивши боротьбу й у єврокубках (поразка від «Ксамакса» в 1/32 фіналу Кубка УЄФА), й у Кубку України (поразка в серії пенальті від донецького «Металурга» в 1/16 фіналу). Шість перемог поспіль у березні-квітні дозволили «біло-синім» зміцнити свої лідерські позиції в турнірній таблиці, й підсумкові 11 очок переваги над донецьким «Шахтарем» не стали ні для кого несподіванкою.
2007 рік
Навесні 2007-го динамівці зосередилися на виступах у вітчизняних турнірах, розпочавши рік домашньою перемогою над запорізьким «Металургом» – 3:1. До завершення сезону «біло-сині» провели 17 матчів у чемпіонаті та Кубку України, в яких не зазнали жодної поразки, що дозволило в підсумку оформити «золотий дубль».
2017 рік
Новий рік «Динамо» розпочало з виїзної перемоги над «Зорею». Відставання від «Шахтаря» складає 13 очок, але попереду ще 13 турів, і завчасно опускати руки динамівці наміру не мають. У Кубку України «біло-сині» продовжують боротьбу за трофей, який може стати для них 12-м в історії, – зокрема, у чвертьфіналі на «біло-синіх» чекає матч із «Нафтовик-Укрнафтою», перенесений із грудня через незадовільний стан газону в Охтирці.
Copyright © FC Dynamo Kyiv