Ювілейний матч за збірну Ідейє відзначив голом і виходом у фінал КАН!

Представник київського «Динамо» Браун Ідейє розпочав зустріч у стартовому складі «суперорлів».

Гравці нігерійської збірної були сповнені рішучості пробитися у фінал, про що свідчили слова Брауна напередодні матчу. І вони почали доводити це на полі, відкривши рахунок у матчі вже на 25-й хвилині зустрічі. Гол на свій рахунок записав Ечіджіле.

Потім настала черга забивати Ідейє, який проводив свій ювілейний 10-й матч за збірну Нігерії. «Суперорли», наче на крилах, провели чергову атаку. Гравець лондонського «Челсі» Мозес запустив на фланзі московського спартаківця Еменіке, той прострілив до центру штрафного, де київський динамівець Ідейє в боротьбі із захисником відправив м'яч у ворота збірної Малі.

Після цього гола путівка до фіналу для збірної Нігерії набула ще більш яскраві обриси. До перерви вони вже вели з рахунком 3:0.

Ідейє пішов на заслужений відпочинок на 72-й хвилині матчу за рахунку 4:0 на користь своєї команди. Все, що дозволили нігерійці своїм суперникам
це гол престижу. Фінальний свисток арбітра з Гамбії зафіксував упевнену перемогу «суперорлів» 4:1. Нігерія у фіналі!