Жуніор МОРАЕС: «У нас є амбіції вийти з групи»

Жуніор МОРАЕС: «У нас є амбіції вийти з групи»

- Думаю, був хороший матч, наша команда грала здорово. Ми з перших хвилин грали сконцентровано і зібрано, підтверджуючи свою високу кваліфікацію, те, що гідні грати в Лізі чемпіонів і можемо вийти з групи.

- Що думаєте про гру «Динамо» в першому таймі?

- Ми могли виграти сьогодні, але «Челсі» - одна з найкращих команд у світіНа жаль, ми не змогли їй забити.

- Ви вийшли на поле наприкінці поєдинку, але мали можливість відзначитися забитим м'ячем...

- Так, я намагався забити, коли вийшов на поле. Але в тому моменті здорово зіграв воротар, зробивши сейв. Тим не менш, хочу привітати всіх наших хлопців з хорошою грою, вони багато билися та боролися. Але, на жаль, це не принесло перемоги.

- Після гри ви спілкувалися з Вілліаном. Що можете сказати про нього?

- Вілліан - приголомшливий гравець! Його майстерність, здатності просто прекрасні. Але гравці «Динамо» були не менш майстерними, вони змогли його утримати і не дозволили йому показати свою звичну гру. Хоча в нашій національній збірній Бразилії він один із найкращих футболістів.

- Чого очікуєте від матчу в Лондоні через два тижні?

- Гадаю, він буде таким же, як і в Києві - важким. Але у нас є амбіції, ми хочемо вийти з групи, для цього повинні багато працювати. Думаю, на виїзді буде складніше, ніж у Києві. Так що потрібно постаратися зберегти нинішні кондиції й у хорошій формі підійти до поєдинку в Англії.

* фото А.Лукацький

Copyright © 2015 FC Dynamo Kyiv

Інші новини

Титульний партнер
Технічний партнер
Офіційний партнер