«Челсі» знову програв в англійській Прем'єр-лізі

На цей раз команда Жозе Моуріньо на своїй арені «Стемфорд Брідж» за присутності 41,642 глядачів за всіма статтями поступилася «Саугемптону» - 1:3.

Рахунок вже на 10-й хвилині відкрив Вілліан, але потім забивали лише гості: Девіс (43-я хвилина), Мане (60-я) та Пелле (72-а).

Цей матч «сині» провели в такому складі: Бегович, Террі, Кехілл, Іванович, Аспілікуета, Фабрегас, Вілліан (Педро, 64), Рамірес (Матіч, 46, Ремі, 73), Азар, Оскар, Фалькао.

Відзначимо повернення в стартовий склад Террі і Фалькао, що в загальному нічого позитивного «аристократам» не принесло, ні в захисті, ні в атаці.

Після цієї поразки (четвертої у восьми матчах першості) «Челсі» займає 16-е місце.

Свою наступну гру лондонці проведуть 17 жовтня на виїзді в Бірмінгемі проти «Астон Вілли».