Вища ліга України серед жінок. «Динамо» – «Колос» – 2:1. Звіт про матч

У неділю, 11 вересня, жіноча команда «Динамо» стартувала у чемпіонаті України сезону-2022/2023.

Підопічні Володимира Пятенка провели якісну підготовку до сезону, проводячи тренувальні збори у Києві та Хирові. Високий рівень підготовки динамівки почали демонструвати з перших хвилин матчу.

Однак і суперник киянок чинив тиск на захист «біло-синіх» і накочував атаку за атакою.

Ситуація змінилася після 27-ї хвилини поєдинку, коли Анастасія Дружченко розкішним ударом по воротах відкрила рахунок - капітан команди Ганна Мирончук прорвалася лівим флангом і віддала навісну передачу, Анастасія зіграла на випередження й, обігравши захисника і воротаря «Колоса», переправила м’яч у сiтку ворiт – 1:0.

Пропущений гол роздратував суперника, і вже на 30-й хвилині «Колос» перевірив на міцність нашого воротаря – Ірина Славич моментально зреагувала на небезпеку біля своїх володінь.

Вже на 38-й хвилині динамівки подвоїли свою перевагу – Анастасія Дружченко оформила дубль, скориставшись помилкою захисника ковалівської команди. До кінця першого тайму рахунок залишився незмінним – 2:0.

На другий тайм «Динамо» вийшло, щоб закріпити за собою перевагу, а «Колос» - відігратися, що яскраво продемонстрував початок другої частини поєдинку. «Колос» із кожною хвилиною нагнітав ситуацію на половині поля «Динамо», але й захист і воротар киянок змогли нейтралізувати всі спроби суперника забити гол.

Ложкою дьогтю у матчі став пенальті, який на 75-й хвилині реалізувала Каміла Кульмагамбетова.

Останні хвилини зустрічі команди провели в інтенсивному режимі та динамівки змогли здобути перемогу – 2:1.