Рух

Львів
УПЛ

У рамках 9-го туру VBET Ліги київське «Динамо» зіграє на виїзді з львівським «Рухом».

Матч відбудеться 25-го вересня у Львові на «Арені Львів» та розпочнеться о 19.30.

«Рух» (Львів)

Дата заснування: 2003 рік.

Президент: Григорій Козловський.

Головний тренер: Леонід Кучук (Білорусь).

Домашні матчі проводить на «Арені Львів» (Львів).

Місце в сезоні-2021/2022: 9-те (2 перемоги, 2 нічиї, 4 поразки, різниця м’ячів – 6:10).

Результат матчу другого кола сезону-2020/2021: «Динамо» - «Рух» - 3:0 (Караваєв, 59, 90, Сідклей, 86).

Усі бомбардири команди в цьому сезоні в УПЛ:

3 голи – Борячук

1 гол – Кузик, Климчук, автогол.

Історія

Футбольний клуб «Рух» був створений у 2003 році з ініціативи відомого тренера Мирона Маркевича, який народився у Винниках. Лише за шість років, у 2009-му, була створена доросла команда, президентом якої став Григорій Козловський, а тренером – Роман Гданський.

У 2010-му «рухівці» дебютували у Прем’єр-лізі Львівської області, і протягом 2012--2015 років незмінно ставали чемпіонами. У 2013--2015 роках львів’яни незмінно виходили до фіналу чемпіонату України серед аматорів, але чемпіонами стали лише одного разу, в 2014-му.

У професійному футболі «Рух» дебютував у сезоні-2016/2017, і, посівши друге місце у другій лізі, відразу підвищився у класі. На вихід до Прем’єр-ліги у львів’ян пішло ще три роки, і минулий сезон-2020/2021 став дебютним для них у вищому дивізіоні.

Стан справ у нинішньому сезоні

Львів’яни розпочали сезон невдало, поступившись у двох матчах поспіль («Металісту-1925» – 1:2, «Ворсклі» – 0:2), що призвело до відставки головного тренера Івана Федика. На його місце запросили білоруського фахівця Леоніда Кучука, який раніше працював в Україні з «Арсеналом» та кам’янською «Сталлю», а також у 2019-му вже очолював «Рух». Під керівництвом нового наставника львів’яни відразу виграли (у «Вереса» – 2:1), але все одно результати команди поки далекі від успішних.

Щоправда, варто відзначити, що «Рух» на домашньому стадіоні в цьому сезоні поки не програвав – дві перемоги та одна нічия.

Середній вік футболістів команди зі Львова складає 26,2 роки. За «Рух» виступає орендований у «Динамо» Володимир Костевич, також кольори львів’ян захищають вихованці «Динамо» Орест Кузик та Павло Оріховський, а півзахисник Валерій Федорчук виступав за киян у сезоні-2016/2017.

Переходи-2021

Пішли

Перед нинішнім сезоном «Рух» продав до французького «Труа» свого форварда Миколу Кухаревича. В якості вільних агентів команду залишили атакуючий півзахисник Ростислав Русин («Металіст-1925»), лівий захисник Ерік Гліха («Олімпія» Словенія), центральний захисник Рагнар Сігурдссон («Фюлкір» Ісландія), воротар Роман Мисак («Десна»), опорний півзахисник Юрій Копина («Олександрія»).

Прийшли

Серед головних придбань львів’ян – також вільні агенти. Це воротар Юрій Паньків («Олександрія»), лівий півзахисник Орест Кузик («Пафос» Кіпр), центральний півзахисник Павло Оріховський («Колос»), правий півзахисник Фабрисіо Альваренга та атакуючий півзахисник Таллес (обидва – «Олімпік»). Також в оренду з «Динамо» прийшов згадуваний раніше лівий захисник Володимир Костевич.

Олександр Шовковський
90+3' —
Перемога!

Матч завершено! Дякуємо за увагу!

Luk 6670 1
90' —
+3 хвилини

Арбітр компенсує 3 хвилини до основного часу.

yellow
89' —

Попередження Карасюку за грубий фол проти Шепелєва.

87' —

Вітіньйо з лівого флангу перевів на дальню стійку на де Пену, Карлос б'є невлучно.

86' —

Ще один момент у Вітіньйо після класного пасу від Шепелєва, проте бразилець перемудрив на завершальній стадії.

85' —
Заміна
  • Динамо
  • Нападник #
  • Динамо
  • Нападник #15
84' —

Кондраков бив з близької відстані - невлучно

82' —

Таллес одразу після виходу на поле непогано пробив у бік воріт з півкола перед штрафним - трохи невлучно.

81' —
  • Півзахисник #77
80' —

Циганков загострив гру, обвівши трьох суперників від кутового прапорця до кута воротарського та прострілив на Вітіньйо, але той не дістався до м'яча.

77' —
Заміна
  • Динамо
  • Півзахисник #20
  • Динамо
  • Захисник #
76' —

Вітіньйо після пасу Миколенка увірвався до штрафного майданчика "Руха", його простріл заблокували - лише кутовий.

74' —

Підопічні Кучука заробили стандарт поблизу штрафного майданчика киян, після навісу на дальню стійку м'яч вилетів за лицеву.

yellow
69' —

Білий отримує попередження за зрив небезпечної атаки киян.

65' —
Заміна
  • Рух
  • Півзахисник #99
  • Рух
  • Нападник #23
65' —
Подвійна заміна у складі "Руха"
  • Рух
  • Півзахисник #11
  • Рух
  • Півзахисник #10
yellow
63' —

Попереджений Гагун за фол проти Миколенка.

63' —

Вітіньйо майже одразу знаходить можливість для удару, однак не влучає в площину воріт.

62' —
Заміна
Вітіньйо
  • Динамо
  • Динамо
  • Нападник #7
62' —
Подвійна заміна у складі "Динамо"
Ілля Шкурін
  • Динамо
  • Динамо
  • Нападник #21
61' —

Гагун блокує удар Циганкова метрів з 11-ти.

58' —
Заміна
  • Рух
  • Нападник #19
  • Рух
  • Нападник #45
58' —
  • Рух
  • Захисник #73
  • Рух
55' —

Гармаш прийняв пас у штрафному "Руха", проте його оточили відразу декілька гравців, і м'яч відібрали.

52' —

Біло-сині дуже активно розпочали другий тайм, провівши вже кілька небезпечних атак.

48' —

Після перехоплення м'яча Миколенко бив з меж штрафного майданчика - м'яч зрикошетив від Білого на черговий кутовий.

47' —

Після кутового з лівого флангу удар Тимчика заблокували, а Циганков пробив невлучно.

46' —
Другий тайм!
45' —
Перерва!
45' —

Дуже невлучний удар Климчука

45' —

1 хвилину компенсовано

38' —
ГОЛ!!! Гармаш!

Після прострілу Тимчика з правого флангу Денис Гармаш випередив захисника та ударом в один дотик переправив м'яч у нижній кут воріт! 0:2!

Luk 6759 1
yellow
36' —

Сич отримав жовту картку за грубий фол проти Шабанова.

35' —

Після прострілу Гармаша Циганков бив з лінії штрафного, м'яч рикошетом потрапив до рук Паньківа.

28' —
ГОЛ!!!

Віктор Циганков ударом з пенальті розвів голкіпера та м'яч по різних кутах!

Luk 6652 1
27' —
Пенальті!

Фол Мартинюка проти Дениса Гармаша у штрафному "Руха". Арбітр призначає пенальті!

17' —

Ще один, вже четвертий кутовий виконали гості. Вербич головою пробив набагато вище воріт.

14' —

Кияни виконали два поспіль кутових удари, але до загрози воротам "Руха" справа поки не дійшла.

8' —

Удар Вербича з меж штрафного майданчика заблокував захисник.

5' —

Динамівці зі стартових хвилин захопили контроль над м'ячем та почали проводити позиційні атаки.

1' —
Матч розпочався!
Luk 6424 1
19:25' —
5 хвилин до старту!

Команди готові розпочати зустріч. Динамівці зіграють у своїй основній біло-блакитній формі, господарі поля - у чорно-жовтій.

19:15' —
7 замін у старті "Динамо"

У стартовому складі "Динамо" сьогодні 7 нових гравців у порівнянні з матчем за Суперкубок. Знову у старті лише четверо: Кендзьора, Миколенко, Циганков та Супряга.

19:05' —

На стадіоні сьогодні очікується понад 10 тисяч глядачів.

19:00' —

Вітаємо на текстовій трансляції матчу "Рух" - "Динамо", який відбудеться сьогодні на "Арені Львів"! Гра розпочнеться о 19:30.