"Динамо" ім. В.В. Лобановського

Інгулець

Петрове
УПЛ

У рамках перенесеного матчу 1-го туру VBET Ліги київське «Динамо» у четвер, 17-го листопада, зіграє проти «Інгульця» з населеного пункту Петрове.

Попри виїзний статус поєдинку для нашої команди, гра відбудеться в Києві на стадіоні «Динамо» ім. В. Лобановського, при цьому «біло-сині» проведуть матч у статусі номінальних гостей. Початок матчу - о 13:00. Представляємо нашого найближчого суперника.

«Інгулець»

Дата заснування: 2013 рік

Президент: Олександр Поворознюк

Головний тренер: в.о. Младен Бартулович

Результат виступу в минулому сезоні УПЛ: 14-е місце (13 очок у 17-ти матчах, 3 перемоги, 4 нічиїх, 10 поразок, різниця м’ячів – 13:28).

Поточне місце в сезоні 2022/23: 16-е місце (7 очок в 11-ти матчах, 1 перемога, 4 нічиї, 6 поразок, різниця м’ячів 9:16).

Історія

Футбольний клуб «Інгулець» веде свою історію з 2013 року, коли він був заснований під назвою «АФ-П’ятихатська» та в першому ж сезоні став срібним призером чемпіонату Кіровоградської області. 2015 року відбулося перейменування клубу на «Інгулець», і за підсумками сезону 2015/16 у другій лізі команда з Петрового підвищилася до першої ліги. У 2019-му «Інгулець» став першим клубом, який вийшов до фіналу національного Кубка, представляючи другий дивізіон чемпіонату України. Сезон 2019/20 команда завершила на третій позиції в першій лізі та отримала право виступати в Прем’єр-лізі. За підсумками позаминулого сезону петровці стали 12-ми та зберегли прописку у вищому дивізіоні, а після першої половини минулого – 14-ми серед 16-ти команд.

Відзначимо, що нинішній сезон ­для «Інгульця» є третім в УПЛ.

Стан справ у сезоні

Свій третій сезон в українській еліті підопічні Сергія Лавриненка розпочали невдало, чергуючи поразки з нічиїми. В одинадцяти зіграних поєдинках петровці здобули лише одну перемогу – у позаминулому турі над «Зорею» (1:0). Після цього команда у минулому турі знову програла «Металісту 1925» (1:2), тож не дивно, що «Інгулець» перебуває на останній, 16-й, сходинці у турнірній таблиці. Очевидно, що такий перебіг справ не задовольнив президента клубу Олександра Поворознюка, який прийняв рішення про відставку головного тренера. Виправити ситуацію, що склалася, був покликаний асистент Лавриненка Младен Бартулович, який ще минулого сезону виступав за «Інгулець» у якості гравця, завершуючи свою футбольну кар’єру, а тепер прийняв команду як тренер буквально за кілька днів до поєдинку із «Динамо».

«Інгулець» достатньо часто грає унічию – чотири рази. Більше нічийних результатів лише у «Металіста 1925» - 5, а стільки ж – у «Миная» та «Колоса». Двічі було зафіксовано мир з рахунком 1:1 (проти «Металіста» та «Чорноморця») і по одному разу – 0:0 та 2:2 (проти «Колоса» та «Дніпра-1» відповідно).

Щодо поразок, то їх в ФК «Львів» та «Чорноморця» на одну більше, але вони розташувалися у турнірній таблиці вище. Стільки ж поразок – по 6 – ще у п’яти команд Прем’єр-ліги, але усі вони теж посідають вищі місця. Найчастіше петрівці поступаються своїм опонентам з рахунком 1:2 – саме з таким результатом завершилися чотири із шести невдалих матчів команди. Ще одна зустріч завершилася з рахунком 0:1 (проти «Ворскли») і одна – 0:3 (проти «Шахтаря»).

Не останній показник у «Інгульця» щодо різниці забитих та пропущених м’ячів, у тих же ФК «Львів» та «Чорноморця», які на даний момент є сусідами динамівського суперника у турнірній таблиці та випереджають його на два очки, вона гірша (-7 проти -10 та -9 відповідно). Тобто можна говорити про непоганий потенціал петрівців у майбутньому, адже команда і забиває більше за деяких конкурентів, і пропускає менше.

Команда з Петрового - досить досвідчена, середній вік її гравців складає 26,5 років. Є серед футболістів і той, хто пройшов через «Динамо». Зокрема, за «Інгулець» на правах оренди виступає 20-тирічний півзахисник Віктор Блізніченко, який ще нещодавно грав за юнацьку та молодіжну команди «Динамо».

Топ-гравці стартового складу

Протягом перших турів у «Інгульця» достатньо активно змінюється склад. Немає жодного футболіста, який би зіграв без замін у всіх 11-и матчах поточного сезону. Найбільше ігрових хвилин у півзахисника Євгена Запорожця (11 матчів, 960 хвилин), захисників Тараса Саківа (10 матчів, 856 хвилин) та Дмитра Нагієва (10 матчів, 828 хвилин).

Трохи менше ігрового часу отримали захисники Олександр Кучеренко (11 матчів, 792 хвилини) та Віталій Павлов (8 матчів, 718 хвилин), півзахисник Владислав Клименко (10 матчів, 691 хвилина), захисник Сергій Ченбай (8 матчів, 676 хвилин), півзахисник Андрій Кухарук (7 матчів, 548 хвилин) та воротар Данило Кучер (6 матчів, 524 хвилини).

Найрезультативніші гравці команди в поточному сезоні УПЛ

2 голи – Артем Смоляков, Олександр Козак

1 гол – Олександр Кучеренко, Євген Запорожець, Владислав Клименко, Максим Марусич, Данило Кравчук

Крім того, 3 гольові передачі на рахунку Владислава Клименка, 2 – Артема Смолякова, по 1 – Тараса Саківа, Євгена Запорожця та Віктора Блізніченка.

Останні матчі із «Динамо»

«Динамо» та «Інгулець» провели між собою усього 3 офіційні матчі (поєдинок другого кола минулого сезону не був зіграний через початок війни росії проти України), але суперник вже зміг відібрати очки у киян. Сталося це у минулому поєдинку, який незважаючи на виїзний статус для динамівців, пройшов у Києві на стадіоні «Динамо» ім. В. Лобановського та завершився внічию 1:1. У цій же зустрічі «Інгульцю» вдалося забити поки що свій єдиний м’яч в очних зустрічах із підопічними Мірчі Луческу – його автором став Ілля Коваленко. Ще у двох матчах наша команда святкувала перемогу. Різниця м’ячів складає 8:1 на користь динамівців.

18.08.2021. УПЛ. «Інгулець» - «Динамо» - 1:1

25.04.2021. УПЛ. «Динамо» - «Інгулець» - 5:0

21.11.2020. УПЛ. «Інгулець» - «Динамо» - 0:2.

12:45' —

Вітаємо на текстовій трансляції матчу Інгулець - Динамо, який відбудеться на домашньому стадіоні киян - Динамо ім. В. Лобановського.

12:55' —

Команди вийшли на поле вже за традицією, несучи українські прапори. Лунає державний гімн України.

13:00' —

Хвилиною мовчання присутні на стадіоні вшанували пам'ять Героїв, які загинули, які захищали Україну.

1' —
Початок матчу!
2' —

Контрвипад Інгульця перервав Кендзьора - кутовий.

3' —

Ще одна гостра атака номінальних господарів правим флангом - простріл перервано.

8' —

Після стартової активності Інгульця динамівці встановили контроль над м'ячем.

9' —

Удар Козака з далекої відстані - дуже невлучно.

10' —

Циганков у штрафному Інгульця обіграв одразу кількох суперників, але його простріл у центр заблокували.

yellow
13' —

Козак попереджений за те, що завадив киянам швидко розіграти штрафний удар.

15' —
Момент в Інгульця!

Нещерет врятував ворота, відбивши удар Кухарука, який вискочив на рандеву з голкіпером.

yellow
15' —

Попереджений капітан Інгульця за грубий фол.

19' —

Циганков навісив з кутового - Паламарчук заволодів м'ячем.

21' —

Циганков передачею з флангу знайшов у штрафному Буяльського, навіс якого у центр від лицевої лінії не вдався.

25' —

Простріл Козака заблокували, гравці Інгульця розіграли кутовий, проте кияни врешті відвели загрозу від воріт.

28' —

Грубий підкат Козака, який вже має попередження, проти Дубінчака. Катерина Монзуль цього разу обмежилася усним зауваженням.

29' —

Невлучний удар Андрієвського.

yellow
31' —

Буяльського збивають у штрафному Інгульця. Пенальті!

11
32' —
Рахунок відкрито!

Віктор Циганков реалізував пенальті!

34' —

Удар Буяльського - Паламарчук забирає м'яч до рук!

40' —

Швидка вертикальна атака киян завершилася гострим простріл Циганкова з лівого флангу в центр воротарського - Ваната випередив Паламарчук, вибивши м'яч ногами.

44' —

Кияни заробили штрафний удар після фолу на Буяльському - навіс зі стандарту перехоплено. У контратаці Кухарук вибігав на ворота - Нещерет вчасно вийшов та перехопив м'яч.

45+1' —
ГОЛ!!!

Лонвейк по лівому флангу віддав у штрафний майданчик на Дубінчака, той від лицевої скинув м'яч на Циганкова, який вразив порожні ворота!

45' —
Перерва!
46' —
Другий тайм!
46' —
Заміна
  • Інгулець
  • Півзахисник #8
  • Інгулець
  • Півзахисник #15
46' —
Заміна
  • Інгулець
  • Півзахисник #11
  • Інгулець
  • Півзахисник #10
50' —

Буяльський намагався перекинути воротаря метрів з 17-ти, проте м'яч пролетів поруч з верхнім кутом воріт.

53' —

Під час навісу Дубінчака зі штрафного Забарний та гравець Інгульця зіткнулися головами.

55' —

Шепелєв намагався продертися до воріт Інгульця у чужому штрафному майданчику, проте у нього м'яч все ж відібрали.

62' —
Гол. 1:2

Артем Сітало скорочує відставання в рахунку ударом в один дотик метрів з 10-ти після пасу врозріз від Запорожця.

67' —
Заміна
  • Інгулець
  • Захисник #7
  • Інгулець
  • Півзахисник #29
67' —
Заміна
  • Динамо
  • Півзахисник #19
  • Динамо
  • Півзахисник #22
yellow
71' —

Попереджений Сирота.

72' —

Гравці Інгульця виконали навіс зі штрафного - кияни відбилися.

74' —

Небезпечний штрафний заробили номінальні господарі поля. Віктор Блізніченко пробив по центру - Нещерет на місці.

74' —
Заміна
  • Інгулець
  • Півзахисник #97
  • Інгулець
  • Нападник #17
77' —

Спроба удару від Ваната - невлучно.

78' —
Потрійна заміна у киян
  • Динамо
  • Захисник #20
  • Динамо
  • Захисник #94
78' —
Заміна
  • Динамо
  • Захисник #55
  • Динамо
  • Захисник #44
78' —
Владислав Кулач у грі!
  • Динамо
  • Нападник #28
  • Динамо
  • Нападник #11
82' —

Момент у Кулача! Влад прийняв м'яч у штрафному після передачі Шепелєва та бив у нижній кут - м'яч просвистів у сантиметрах від стійки!

82' —
Заміна
  • Інгулець
  • Нападник #9
  • Інгулець
  • Півзахисник #5
85' —
Заміна
  • Динамо
  • Півзахисник #9
  • Динамо
88' —

Караваєв увірвався до штрафного майданчика Інгульця та прострілював у центр - пас було перервано, кутовий.