Чемпіонат серед жінок. «Кривбас» - «Динамо» - 4:0

У 10-му турі вищої ліги чемпіонату України серед жінок динамівки зустрілися у Кривому Розі із місцевим «Кривбасом».

Перед грою суперники перебували у різних місцях турнірної таблиці: «Кривбас» набрав 25 очок та перебував на першій сходинці, а динамівки із 12-ма очками - на 7-й.

Господарі перемогли з рахунком 4:0, забивши по два м'ячі у кожному з таймів.

Після пів години непоступливої боротьби на 31-й хвилині рахунок відкрила Даяна Семків. А незабаром його подвоїла Алі Махіра. З таким результатом команди і пішли на перерву.

А незабаром після початку другого тайму відзначилася Віолета Тян, довівши рахунок до великого. Остаточний же результат встановила Поліна Янчук за дві хвилини до завершення основного часу поєдинку.

У підсумку – поразка 0:4, яка залишає динамівок на 7-му місці турнірної таблиці. Відставання від лідера становить 16 очок.