Чемпіонат України серед жінок. «Динамо» – «Дніпро-1» – 2:3

Чемпіонат України серед жінок. «Динамо» – «Дніпро-1» – 2:3

У рамках 7-го туру 2-го етапу чемпіонату України серед жінок київське «Динамо» приймало на полі тренувальної бази у Віті-Литовській «Дніпро-1» з міста Дніпро. Поєдинок вийшов дуже напруженим та безкомпромісним, адже жодна з команд не хотіла поступатися. У підсумку, він завершився перемогою гостей з рахунком 3:2. Але зазначимо, що з 23-ї хвилини киянки грали в меншості.

На початку поєдинку активніше діяли динамівки, які достатньо швидко повели у рахунку. Вже на 4-й хвилині наші дівчата вкинули аут, доставили м’яч до штрафного майданчика, звідки Мироненко поцілила в дальню «дев’ятку» - 1:0. Зрівняти результат гостям вдалося після вилучення Степанець, яка не за правилами зупинила суперницю поблизу власного штрафного майданчика.

Окрім червоної картки, наша команда ще отримала й небезпечний штрафний у свої ворота: після удару Левицької наш воротар Кулик зіграла невпевнено, але зіграти на добиванні ніхто не зміг, і наші захисниці вибили м’яча на кутовий. Втім, розіграш цього стандартного положення призвів до навісу до штрафного майданчика та влучного удару Борисюк, яка вистрибнула вище за усіх та поцілила у ворота - 1:1.

Решту м’ячів команди забили вже після перерви, причому в другій половині тайму. Після чергового кутового та навісу до штрафного майданчика Аілінкий влучним ударом головою вивела свою команду уперед – 1:2. А майже через 10 хвилин після атаки правим флангом Левицька наважилася на потужний удар з-за меж штрафного майданчика та свою нагоду не змарнувала – 1:3.