ЛЧ. Раунд плей-оф, матч-відповідь. «РБ Зальцбург» – «Динамо». Прев’ю

У вівторок, 27 серпня, київське «Динамо» проведе матч-відповідь раунду плей-оф Ліги чемпіонів-2024/2025. «Біло-сині» в гостьовому поєдинку на Stadion Salzburg у Зальцбурзі зіграють із місцевим «РБ Зальцбург».

ПЕРШИЙ МАТЧ

У першому поєдинку, що пройшов на стадіоні «Арена Люблін» у Любліні, було зафіксовано перемогу гостей – 2:0. Футболісти «РБ Зальцбург» відкрили рахунок у середині першого тайму, а невдовзі після перерви подвоїли свою перевагу, реалізувавши пенальті. Динамівці також мали моменти для бодай одного забитого м'яча, але цього вечора «біло-синім» відверто не щастило – зокрема, в епізодах із ударами Караваєва в першому таймі та Попова в другому суперника рятувала стійка воріт.

Ліга чемпіонів раунд плей-оф кваліфікації. Перший матч

«Динамо» – «РБ Зальцбург» (Австрія) – 0:2 (0:1)

21.08.2024. Люблін, «Арена Люблін», 7000 глядачів

«Динамо»: 1. Бущан, 20. Караваєв (24. Тимчик, 71), 4. Попов, 32. Михавко, 44. Дубінчак, 6. Бражко (91. Михайленко, 64), 10. Шапаренко, 7. Ярмоленко (к) (9. Волошин, 64), 76. Піхальонок, 22. Кабаєв (21. Супряга, 88), 11. Ванат (45. Брагару, 71).

«РБ Зальцбург»: 1. Бласвіх (к), 70. Дедіч, 91. Пйонтковскі, 6. Байду, 3. Терзіч (2. ван дер Бремпт, 26), 18. Бідструп, 27. Гурна-Дуат (7. Капальдо, 69), 14. К’яргаард (21. Ратков, 86), 45. Нене (28. Дагім, 69), 30. Глух, 49. Єо (25. Лукіч, 69).

Голи: Нене (29), К’яргаард (50, з пен.)

Попередження: Шапаренко (45+2), Дубінчак (81) – Дедіч (45+2), ван дер Бремпт (77).

ПІДГОТОВКА ДО МАТЧУ-ВІДПОВІДІ

Обидві команди вирішили сконцентруватися на підготовці до матчу-відповіді, тому календарні матчі у своїх національних чемпіонатах перенесли.

Зокрема, «Динамо» в рамках 4-го туру української Прем’єр-ліги мало приймати на власному полі полтавську «Ворсклу», а «РБ Зальцбург» також у домашньому поєдинку 4-го туру австрійської Бундесліги мав зіграти з «Хартбергом».

Зазначимо, що обидві команди поки йдуть без втрат у чемпіонатах своїх країн.

ТЕХНІЧНІ ДАНІ

«РБ Зальцбург» (Зальцбург, Австрія) – «Динамо» (Київ, Україна)

27 серпня, 22:00, Зальцбург, Stadion Salzburg

Трансляція - Megogo

СУДДІВСЬКІ ПРИЗНАЧЕННЯ

Головний арбітр – Халіл Умут Мелер.

Асистенти арбітра – Керем Ерсой, Ібрагім Чаглар Уярджан.

Четвертий арбітр – Арда Кардешлер (усі – Туреччина).

Арбітр VAR – Лука Пайретто. Асистент арбітра VAR – Валеріо Маріні (обидва – Італія).

Спостерігач арбітражу УЄФА – Руне Педерсен (Норвегія).

Делегат УЄФА – Рене Зігріст (Швейцарія).